Serkan Bayram

0

Serkan Bayram AK PARTİ İstanbul Milletvekili. Hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Serkan Bayram Kimdir?

Serkan Bayram siyasetçi, avukat, Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili. Türkiye-Venezuela Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı. Annesi Emine Bayram, babası ise Mustafa Bayram’dır.

Eğitim Hayatı:

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde yüksek lisans yapmıştır. Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Ana Bilim Dalı Ticaret Hukuku Bölümünde doktora eğitimine devam etmiştir.

Serkan Bayram Nereli?

Serkan Bayram aslen Erzincan’lıdır. 194 senesinde Erzincan’da dünyaya gelmiştir.

Serkan Bayram Kaç Yaşında?

Serkan Bayram 50 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Nisan 1974, burcu ise koç’tur. Evli olan Serkan Bayram iyi derecede Fransızca bilmektedir, 3 çocuğu vardır.
serkan bayram1
Üyelikleri:

Erzincanlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği.
Erzincan Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği.
Refahiye Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği.
Hukukun Üstünlüğü Platformu Yönetim Kurulu Üyeliği.
Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği.
Ortopedik Engeliler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği

2015 yılının Kasım ayında Türkiye genel seçimleri’nde Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan milletvekili olarak meclise girmiştir.

Son dönemde hayata tutunma mücadelesinin anlatıldığı Serkan Bayram’ın Buğday Tanesi adlı sinema filmi ile hayatı ve milyonlara umut olma hikayesi beyaz perdeye taşınmıştır. Buğday Tanesi adlı sinema filmi konusu: Bebekken buğday tarlasında çıkan yangında, vücudunun büyük bir bölümünde kalıcı yanıklar oluşan ve ellerini kaybeden Serkan Bayram’ın hayata tutunma mücadelesi.

Film ile ilgili twitter hesabından şu paylaşımı yapmıştır. “41 gün yoğun bakımda kaldım, 41 yaşında Milletvekili oldum. Buğday Tanesi filmi, sadece benim değil, milyonların hikayesi olacak.”
Resmi instagram ve twitter hesabı kullanıcı ismi @av.serkanbayram ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz