Cucuppe

0

Cucuppe son dönemlerde sosyal medya dünyasının en fazla merak edilen ismileri arasına girmiştir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cucuppe Kimdir? Aslen Nereli?

Bir çok kaynakta da belirtildiği üzere 2004 yılının Eylül ayında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Yaşantısını yine doğup büyüdüğü Bursa’da sürdürmektedir. Sosyal medya dünyasına yakın bir tarihte başlamış olsada kısa bir süre içinde ciddi hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Cucuppe Gerçek İsmi, Kaç Yaşında?

Gerçek ismi, adı soyadı: Burcu Terzioğlu’dur. 2021 yılı itibariyle 16 yaşında olan Burcu Terzioğlu, Tiktok yayınına 50bin takipçi varken başlamıştır. Para içinmi başladın sorusuna eğer para için tiktok yayınları açmaya başlasaydım, takipçimin 50bin olmasını beklemezdim cevabını vermiştir. Hem youtube, hem de tiktok hesabında eğlenceli video paylaşımlarına devam etmektedir.

Kendi deyimi ile aşırı derecede geveze olduğunu dile getirmiştir. 7 yaşında iken apandisit ameliyatı olmuştur. O döneme kadar pek iştahlı bi çocuk olmadığını, ameliyattan sonra ise iştahının açıldığını dile getirmiştir. 1. sınıftan 4. sınıfa kadar kilosunun 45’e kadar çıktığını sözlerine eklemiştir. Sosyal medya dünyasındaki linç edilmenin kendisini hiç bir zaman etkilemediğini belirtmiştir. Hayali ilerleyen süreçte oyuncu olmaktır. Ancak Bursa’da yaşadığı için oyunculuk kariyerinin pek ilerleyemeyeceğini düşünmektedir. En büyük planı ise oyunculuk eğitimi almaktır.

Cucuppe Boyu, Kilosu:

Boyu 1.68 cm, kilosu 63, burcu ise terazi’dir. Resmi instagram hesabını @cucuppe kullanıcı ismi ile kullanmaya devam etmektedir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 219bin civarındadır. Tiktok hesabındaki takipçi sayısı 1.2M. Ayrıca youtube kanalı da bulunmaktadır. Ancak pek paylaşım yapmamaktadır.

Sevgilisi varmı? varsa kim? sorusunun cevabı ise merak konusudur. Bir dönem Yasuo kullanıcı ismi ile tanınan Mustafa Yavuz ile sevgili oldukları belirtilmiştir. 2021 yılında ise ayrıldıkları açıklanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz