Christina El Moussa

3

Christina El Moussa hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, mesleki kariyeri, eşi, ailesi ve evlilik hayatı.

1983 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen Christina El Moussa’nın burcu Yengeç’tir. Amerika’nın en popüler programlarından olan Flip Or Flop’u HGTV ekranlarında eşi birlikte sunmuştur. Bir emlak yatırımcısı aynı zamanda girişimci olan Christina El Moussa 2011 yılında eşi ile birlikte çekmiş oldukları bir video ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra televizyon dünyasından teklifler almaya başlamış ve ev yenileme, tasarlama ve tadilat gibi mesleğine uygun programlar hazırlayıp sunmaya başlamıştır.

Christina El Moussa kolej eğitiminin ardından bir süre gayrimenkul alım, satım ve emlakçılık işi ile uğraşmıştır. Günümüzde ise daha çok televizyon programlarına ağırlık vererek tv kariyerini sürdürmektedir.

Christina El Moussa evliliği, çocukları;

2009 yılında Tarek El Moussa ile evlenen Christina El Moussa’nın bu evliliğinden, Brayden ve Taylor isimlerinde bir kızı bir de oğlu vardır. Mutlu evliliği 2018 yılında eşi Tarek El Moussa’nın Christina’nın en yakın arkadaşına attığı mesajlar nedeni ile son bulmuştur.

Boşandıktan sonra ismi Gary Anderson Nate Thompson ve Doug Spedding isimlerle anılan Christina Meursinge günümüzde ise İngiltere asıllı televizyon sunucusu Ant Anstead ile birlikteliğini sürdürmektedir.

Günümüzde televizyon ekranlarında, Flip Flop isimli programda evleri yeniliyor, tasarımları ile ilgili tüm çalışmalarda yardımcı olarak iş tv hayatını sürdürmektedir. Gerçek ismi Christina Meursinge’dir. Boyu 1.75 cm, kilosu ise 58’dir.

3 Yorumlar

    • yazdığın yorum acaba senin için mi kadında adamda karakterli ama sen bak busun 0 =0 güzel mi

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz