Kristina Pimenova

2005 yılında dünyaya gelen Kristina Pimenova çocuk model ve oyuncu olarak ülkesi Rusya’da oldukça ünlü bir isimdir. Henüz çok küçük yaşına rağmen bir çok markanın reklam yüzü olan Pimenova 2014 yılında Woman Daily Magazine dergisi tarafından dünyanın en güzel kızı seçilmiştir. Bir çok otorite tarafından yaşı nedeni ile cinsel obje olarak görülebileceği endişesi ile medya ve ailesine ciddi anlamda endişelerini dile getiren açıklamalarda bulunmuştur.

Medya’nın çok büyük bir ilgi gösterdiği Kristina Pimenova, jübile yapan Rus futbolcu Ruslan Pimenov ve Rus model Glikeriya Shirokova çiftinin kızıdır. 3 yaşından beri modellik yapmaktadır.

Dolce & Gabbana, Armani, Benetton ve Roberto Cavalli gibi dünyaca ünlü markaların kampanyalarında ve dergi kapaklarında yer almıştır. Sosyal medya hesapları ailesi tarafından yönetilmektedir. Natalia isminde bir kız kardeşi vardır.

13 Yorumlar

  1. I just go to know you made us fell your beauty and clean heart I wish you a chance to know I’m watching you too fandly turkey I hope your future will be bright. So glad that I have you. Extend your self from all levels. Be entruted to go t .I love you so much ?❤❤❤❤❤❤❤ ???

    • Berencim senide çok seviyorum seni ve kristinayı çok seviyorum dünya güzelleri 🥰🤩😘

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz