Emilie De Ravin

Emilie De Ravin hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Emilie De Ravin, 27 Aralık 1981 yılında Melbourne’ün güneyindeki Mount Eliza, Victoria’da dünyaya gelmiştir. 9 yaşında bale eğitimi almaya başlayan Emilie, 15 yaşındayken seçkinliğiyle ünlü olan Melbourne’deki Avustralya Bale Okulu’na kabul edilmiş, ancak 1 yıl sonra aktrislik hayali nedeni ile buradan ayrılmıştır. Bu okulda Dance world 301 gibi bazı prodüksiyonlarda yer alan Emilie, Avustralya’da Ulusal Drama Sanatı Enstitüsü’nde ve Los Angeles’ta Prime Time Actors Studio’da oyunculuk eğitimleri de almıştır. 2 tane ablası olan Emilie’nin fıstığa alerjisi vardır. En sevdiği oyuncu Johnny Depp, en sevdiği arkadaşı ise Maggie Grace’dir. Boyu 1.57 cm, burcu ise oğlak’tır.

Emilie De Ravin oyunculuk kariyeri;

Avustralya’lı dizi ve sinema oyuncusudur. 2004 yılında ABC kanalında yayınlanmaya başlayan Lost adlı dizide canlandırdığı “Claire Littleton” karakteriyle tanınıyor. Emilie De Ravin, ondan önce de Rosswell adlı dizide “Tess Harding” rolüne hayat vermiştir.


Kariyerindeki çıkışını, Beastmaster: The Legend Continues’da canlandırdığı “The Demon Curupira” adlı dizideki rolüyle yakalamıştır. 18 yaşındayken Avustralya’dan Los Angeles’a taşınan Emilie, yaklaşık 1 ay sonra fantastik dizi Rosswell’de “Tess Harding” karakterine hayat vermiştir. 2002 yılında Stephan King klasiği Carrie’nin televizyon için yeniden çevriminde “Chris Hargensen” rolünde de başarısını gözler önüne sermiştir.

2004 yılında yayınlanmaya başlayanve büyük ses getiren “Lost” adlı dizide “Claire Littleton” adında hamile bir kazazedeyi canlandıran Emilie, bu sayede şöhretini ikiye katlamış ve sinema filmlerinde oynamak için bir çok teklif almıştır. 2005 yapımı Brick adlı filmde “Emily” karakterini ve aynı yıl kara komedi Santa’s Slay adlı televizyon filminde “Mac karakterini” canlandıran Emilie, 2006 yılında 1977 yapımı klasik korku filmi The Hills Have Eyes’ın yeniden çevriminde “Brenda Carter” karakterine hayat vermiştir.

Evli mi? eşi kim?

1 Ocak 2005 yılında Avustralya’da Josh Janowicz ile nişanlanan Emilie De Ravin, ardından 19 Haziran 2006’da küçük bir törenle Melbourne Avustralya’da dünya evine girmiştir. Lost adlı dizinin çekimlerine kadar Los Angeles’ta yaşayan çift, 2007’nin Ocak ayında altı aylık bir evliliğin sonunda anlaşamamış ve ayrılmıştır. Daha sonra De Ravin, Eric Bilitch ile birliktelik yaşamaya başlamış ve çiftin iki çocuğu olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz