Tarek El Moussa

Tarek El Moussa hakkında merak edilenler. Kimdir? kaç yaşında? evli mi? ne iş yapıyor? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1981 yılının Ağustos ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelmiş, Aslan burcudur. Bir çok kaynakta baba tarafından aslen Fas’lı olduğu, babasının ise Mısır’da doğduğu belirtilmektedir. Ayrıca her ne kadar dini inancı ile ilgili Müslüman olduğu yönünde bilgiler medyada yer alsa’da, bir çok kişi tarafından da Yahudi olduğu iddia edilmektedir. Bu konu ile ilgili net bir bilgi mevcut değildir. Boyu ise 1.89 cm’dir.

Çocukluk yılları Kaliforniya’da geçmiştir. 2008 yılına kadar doğup büyüdüğü Amerika’da emlakçı olarak iş hayatını sürdürmüştür. Finansal bir krizin ardından bir şekilde televizyon dünyasına giriş yapmış ve son zamanların en popüler programlarından olan Flip Or Flop’u HGTV ekranlarında eski eşi ile birlikte sunmaya başlamıştır.

Tarek El Moussa evli mi?

2009 yılında evlendiği Christina Meursinge ile evliliği 2018 yılında son bulmuştur. Bu evliliğinden, Brayden isminde bir oğlu ve Taylor isminde bir kızı vardır. Boşanmasının sebebi ise, magazin ve medya dünyasında Tarek El Moussa’nın çocuklarının dadısı ile olan ilişkisi olarak gösterilmektedir.

2019 yılından bu yana Amerika, Kaliforniya asıllı ünlü oyuncu Heather Rae Young ile birlikteliği sürmektedir. Heather Rae Young bilindiği üzere Playboy Playmate of the Month ödülü sahibi bir isimdir. Yeni sevgilisi ile arasındaki yaş farkı ise 5…

3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz