Buket Sena Özdemir

Buket Sena Özdemir Moda Benim Hayatım isimli Youtube kanalı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü Youtuber’lar arasında yer almaktadır. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? kimdir? boyu, kilosu gibi bir çok soru merak edilmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Buket Sena Özdemir Ataşehir Sevinç Koleji Anadolu Lisesi mezunudur. Günümüzde ise Kadir Has Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir.

2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından ise aslen Erzincan’lıdır. Üç kardeştir, bir ablası, bir de erkek kardeşi vardır. Anne ve babası çalışırken kendisine küçüklük yıllarında anneannesi bakmıştır. Anneannesi o ortaokul’da iken vefat etmiştir. Uzun süredir taktığı yüzüğü 8. sınıftan beri takmaktadır, taktığı yüzük anneannesi’ne aittir.

Buket Sena Özdemir hakkında kısa kısa bilgiler;

Boyu 1.72 cm, burcu ise Aslan’dır. En sevdiği renk mor, sevdiği çiçek ise papatya. Kitap okumayı ve Türk Kahvesi içmeyi seviyor. Ağır başlı insanlardan hoşlanmaktadır. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı, uğurlu sayısı ise 9’dur. Soğan ve sarımsak yemekten hoşlanıyor, kendisine güneş gözlüğünün yakışmadığını düşünmektedir. 2 sene bale eğitimi almıştır, günümüzde Tenis, voleybol ve tiyatro yapmaktadır. Ayrıca Kapearo ve salsa ile ilgilenmektedir. Fobileri ise deprem, ölüm ve kapalı alanlardır. Lakapları da çok seven başarılı ismin lakabı ise Bukoko’dur. Kestane’den pek hoşlanmadığını, en sevdiği yemeklerin ise pizza ve kremalı makarna olduğunu belirtmiştir. Tam bir Teoman hayranıdır.

Günümüzde resmi instagram hesabında takipçi sayısı 284 Bin civarındadır. Youtube sayfasındaki abone sayısı ise 2018 yılı itibariyle 658.300. Kanalında genellikle yaz okulu, tatil, alışveriş, eğlence, makyaj, bakım, saç modeli, yemek, kendin yap videoları ve vloglar ile takipçilerine videolar hazırlamaktadır.


2 Yorumlar

  1. memleketi erzincan. dogum gunu 17.08.2001. boyu ise 172. kadir as üniversitesinde görsel iletişim tasarımı okuyo bu sekılde guncellerseniz sevinirım.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz