Kübra Par

Kübra Par’la Açık ve Net isimli programı canlı yayında HaberTürk ekranlarında sunmaktadır. Başarılı sunucu hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı, kariyeri ve biyografi bilgileri.

Kübra Par Kimdir?

Kübra Par haber spikeri, sunucu, gazeteci ve yazar. Günümüzde Habertürk ekranlarında Web Haber Müdürlüğü ve Açık ve Net isimli programın hazırlık ve sunuculuk görevini üstlenmiştir. Diğer bir yandan yine aynı kanalda Haftanın Röportajı’nı sunup hazırlamaktadır.

Özellikle Ümit Özdağ ve Bülent Arınç ile gerçekleştirmiş olduğu röportajlar ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Kübra Par Nereli?

Kübra Par aslen baba tarafından Erzincan’lıdır ve Erzincan’da dünyaya gelmiştir.

Kübra Par Boyu, Kaç Yaşında?

Kübra Par 39 yaşında ve 1.66 boyundadır. Doğum tarihi 23 Mart 1984, burcu koç, kilosu ise 53.

Kübra Par Eğitim Hayatı

Kübra Par Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Yüksek Lisans ve yine aynı üniversite’de Doktora çalışmalarını tamamlamıştır.
kubra par5

Kübra Par Evlimi? Eşi Kim?

Kübra Parmaksızoğlu ünlü gazeteci Ahmet Hakan Coşkun‘un kardeşi, Yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun ile evlidir. Ancak ne zaman evlendikleri vb. merak edilen diğer bilgilere ulaşılamamıştır.

Başarılı sunucu, 2003 yılında Cahit Zarifoğlu şiir ödüllerinde “Nisanın Gölgesi” adlı şiiri ile jüri özel ödülünü kazanan isim olmuştur.

Hakkında boşandı, alevi mi? hangi partili, hasta mı? çocuğu var mı? gibi daha pek çok özel bilginin cevapları merak konusudur. Ancak güzel ismin bu sorular hakkında herhangi bir bilgisi kaynaklarda geçmemektedir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @kubrapc resmi twitter hesabı da yine aynı kullanıcı ismi ile aktif olarak @kubrapc şeklinde kullanılmaktadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz