Berkcan Güven

Berkcan Güven sosyal medya da son yılların en fazla merak edilen isimlerinden birisidir. Ünlü isim, ailesi, anneannesi, babası ve annesi ile çektiği videoları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmıştır. Kısa süre içinde büyük beğeni kazanmış, sempatik, eğlenceli ve enerjik tavırları ile takipçilere güzel dakikalar yaşatmıştır.

Berkcan Güven Kimdir? Nereli?

Birbirinden komik videolar ile hayran kitlesini arttırmayı başaran Güven yaşantısını İstanbul Üsküdar’da sürdürmektedir. Ayrıca İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Sakarya, anne tarafından ise aslen Sinop’ludur. 3 yaşında iken İstanbul’dan Sakarya’ya gittiklerini ancak deprem olunca geri döndüklerini belirtmiştir. Babası seslendirmeci ve aynı zamanda oyunculuk yapmış bir isimdir. Veda filminde Atatürk’ü oynamıştır. Annesi muhasebe uzmanı’dır, bir de kardeşi vardır.

Berkcan Güven Boyu, Kaç Yaşında?

1996 yılının Mayıs ayında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Yakışıklı ismin boyu 1.83 cm, kilosu 75, burcu ise ikizler’dir.

Işık Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde burslu okumuştur. Ancak 3. sınıfta iken öğretmenlerinin çekimlere gitmesine izin vermemesi sebebi ile bırakmıştır. Yaptığı her işi kendisine göre programlamaktadır. Saat 14.00 gibi uyandığını, geceleri çalıştığını ve günü kendisine göre değerlendirdiğini belirtmiştir. Kubrick, Tarantino ve Guy Ritchie filmlerini beğeni ile izlemektedir.

Ben Fero, Edis ve Ezhel gibi ünlü isimlerle yakın arkadaştır. Uzun süredir içerik üreten Berkcan Güven bu süre içerisinde ailesine bir ev, kendisine ise bir araba aldığını dile getirmiştir. Onun dışında ekstra bir kazancının olmadığını açıklamıştır.

Instagram’da 2,9milyon civarında takipçisi bulunuyor. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 4,01 Mn. Berkcan Güven yeni kuşağın en etkili isimlerinden birisidir. Namı diğer Bege 2021 yılında, ilk albümü ‘Begefendi’yi müzik severler ile buluşturmuştur.


4 Yorumlar

  1. Sizde yanlış bulmaktan bıktım. 1995i düzeltip 1996 yaptınız bravo. Şimdi de baba tarafı sinoplu yanlışı çıktı! Berkcanın anne tarafı sinop baba tarafıysa sakaryadır. Hayatında sakaryaya hiç gitmediği için “sinopluyum” diyor. düzeltin şunu

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz