Berkcan Güven

Berkcan Güven aslen nereli? kaç yaşında? Sosyal medya da son yılların en fazla merak edilen isimlerinden olan genç isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ünlü Viner ve Youtuber, Berkcan Güven ailesi, anneannesi, babası ve annesi ile çektiği videoları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmış ve büyük beğeni kazanmıştır. Sempatik, eğlenceli ve enerjik tavırları ile takipçilere güzel dakikalar yaşatmıştır.

Birbirinden komik videolar ile hayran kitlesini arttırmayı başaran Güven yaşantısını İstanbul Üsküdar’da sürdürmektedir. Ayrıca İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1996 yılında dünyaya gelmiş, baba tarafından aslen Sinop‘ludur.

Babası gazeteci ve sunucu olarak televizyon dünyasında yer alan isimlerdendir. Işık Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Boyu 1.87 cm, kilosu ise 74’tür.

4 Yorumlar

  1. Sizde yanlış bulmaktan bıktım. 1995i düzeltip 1996 yaptınız bravo. Şimdi de baba tarafı sinoplu yanlışı çıktı! Berkcanın anne tarafı sinop baba tarafıysa sakaryadır. Hayatında sakaryaya hiç gitmediği için “sinopluyum” diyor. düzeltin şunu

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz