Ataberk Özdene

0

Ataberk Özdene 2019 yılında ünlü şarkıcı İrem Derici ile birlikteliğiyle gündeme gelmiştir. Hakkında ise kimdir? kaç yaşında? nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 doğumlu Ataberk Özdene özellikle ekran severler tarafından katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile tanınmıştır. Dansçı kimliği ile tanınmakta, Try Soldier isimli dans stüdyosu’nun kurucu ismidir.

Ataberk Özdene Gökçe Yıldırım ile neden ayrıldı?

2 sene gibi bir süre ünlü youtuber Gökçe Yıldırım ile beraberliğiyle gündeme gelmiş ancak bu birlikteliği son bulmuştur. Günümüzde ise ünlü isim İrem Derici ile birlikte yeni bir aşka merhaba diyen Özdene ayrıca İrem Derici’nin dans hocası ve dansçısı olarak ta çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle Gökçe Yıldırım’ın yaptığı ihanet ve aldatılma gibi açıklamalar ile uzun süre gündeme gelmiş, ancak bu iddiaları Derici ve Özdene çifti yalanlamıştır.


Ataber Özdene Gökçe Yıldırım ile yaşadığı 2 senelik ilişkinin artan yıpratıcı kavgalar ve saygısızlıklar sonucu bittiği belirtmiştir. İlişkilerinin Youtube’a göre ilerler olduğunu, aile buluşmalarında bile kamerayı çıkarıp mevzuyu iş olarak düşünmesinin kendisini gerçeklikten kopardığını, hayatın bu kadar mekanik olmaması gerektiğini ve kendisinin her şeyi youtube üzerinden yaşayacak bir yapıya sahip olmadığı resmi sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuştur. Ayrıca Gökçe Yıldırım’ın yaptığı açıklamaların ardından İrem Derici ile ilişkilerinin onunla ayrıldıktan sonra başladığını, ona hayatında başarılar dilediğini, bazı şeyleri güzel anmanın sadece şahısların elinde olduğunu belirtmiştir.

Maalesef doğum yeri, aslen nereli olduğu ve boyu, kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Peki makyaj videoları ile adından söz ettiren ünlü Youtuber Gökçe Yıldırım kimdir?

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz