Gökçe Yıldırım

Gökçe Yıldırım son dönemde özellikle ayrıldığı sevgilisi Ataberk Özdene ile yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmiştir. Hakkında ise kimdir? kaç yaşında? ne iş yapıyor? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökçe Yıldırım memleketi, ailesi ve eğitimi;

Youtuber olarak sosyal medya hesapları üzerinde ciddi takipçi sayısına sahip isimler arasında yer almaktadır. Makyaj videoları ile kısa sürede ciddi bir kitleye hitap eden ünlü fenomen Gökçe Yıldırım 1992 doğumludur. Kendisinden iki yaş büyük bir ablası vardır. Baba tarafından aslen Kastamonu Cide, anne tarafından ise aslen Göçmen’dir. Henüz 17 yaşında iken Kanal D bünyesinde kariyerine adım atmış sinema televizyon alanında uzun süre çalışmıştır. Ancak işten bir süre sonra sıkılmış ve ani bir karar ile yurt dışına çıkmaya karar vermiştir. Kısa bir süre sonra ise videoda anlattığı üzere eline aldığı haritada parmağının ilk denk geldiği New York’a gitmiştir. İlk gittiğinde çok zorlandığını neredeyse ilk 6 ay boyunca her gün ağladığını ancak zamanla alıştığını belirtmiştir. 4 sene dil okuluna gitmiş ardından akademik dil eğitimi almıştır. Daha sonra aile özlemi nedeni ile tekrar Türkiye’ye dönmüştür ancak zaman zaman yine Amerika’ya gidip gelmektedir. Boyu 1.63 cm, kilosu ise 56’dır.


29 Eylül 2011 tarihinde katılmış olsa da ilk videosunu 8 Temmuz 2014 tarihinde yayınlamıştır. Youtube ile birlikte instagram ve diğer sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Youtube kanalında 2019 yılı itibariyle 449 Bin civarında abonesi bulunmaktadır. İnstagram hesabında ise takipçi sayısı 231 Bin’dir.

Güzellikten moda dünyasına kadar bir çok markanın peşinden koştuğu isimler arasında yer almaktadır.

2019 yılında özellikle 2 senelik ilişkilerinin sonlandığı eski sevgilisi Ataberk Özdene ve İrem Derici ile yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmiştir. Henüz ilişkileri bitmeden aldatıldığını ve bilgisayarında bulduğu resimleri, yazışmalar ve paylaşımlar sonucu yaşadığı şoku canlı yayında dile getirmiş ve tüm medya ve magazin dünyasının gündemini oluşturmuştur. Yaptığı çok sert açıklamalar sonrası Ataberk Özdene ve İrem Derici’de açıklamalar yapmış ancak henüz konu tam olarak netlik kazanmamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz