Ali Naki Kaftancıoğlu

5

Ali Naki Kaftancıoğlu hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, iş ve çalışma hayatı gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun eşi, 1980 yılında cinayet sonucu yaşamını yitiren yazar ve gazeteci Ümit Kaftancıoğlu’nun oğludur.

İstanbul Erkek Lisesi’ni tamamlamış ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Çocuk Doktoru olarak görev yapan Ali Naki Kaftancıoğlu 2001 yılında Canan Kaftancıoğlu ile evlenmiştir. Bu evliliğinden iki çocuğu vardır. Günümüzde Özel Işık Tıp Merkezi’nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Eşi ile birlikte sıkça yurt dışı seyahatleri ve motosiklet tutkusu ile tanınmaktadır. 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, baba tarafından aslen Ardahan Hanak’lıdır.

5 Yorumlar

  1. canan kaftancıoğlunun kocası olarak ün yapan bu şahıs,çeyrek domuzu 7 dakikada yemekle ün yapmış.demekki bu şahıs islam ve müslümanlıkla ilişkisi yok.yani muhtemelen bir hristiyan.öyle olunca canan denen kadında aynı demirden.öyle olunca müslüman bir ülkenin başına geçmeye aday olan bu kadına ne diyeceğiz.bunlara oy verenlerin bu ülkenin köksüzleri olduğu açık seçik bellidir.rabbim bunlara el versin tırnak vermesin inşaallah

  2. sanane birader, isteyen istediğini yer istediğine inanır. Beğenmiyorsan Arabistan’a tek yön bilet al, yürü git dinini yaşa.

  3. kul hakkı yiyenleri savunan cahiller domuz eti yiyenleri aforoz etmekteler aslında aforoz edilecekler kul hakkı yiyen ve onları savunan iki ayaklı domuzlardır

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz