Özgür Erdursun

Özgür Erdursun son dönemlerde katıldığı bir çok televizyon canlı yayın programında konuk olarak yer almıştır. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Özgür Erdursun Kimdir?

Özgür Erdursun Sosyal Güvenlik Uzmanı, SMMM, Mali Müşavir. İktisat & Siyaset Bilimi ve Ekonomi Yüksek Lisans. Babasının memuriyeti sebebi ile henüz 8 yaşında Bursa’ya taşınmış, ilköğretim ve Ortaöğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. İstanbul Rumeli Üniversitesi’nde Ekonomi ve Siyaset Bilimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Özgür Erdursun Nereli?

Özgür Erdursun aslen Ardahan Göle doğumludur.

Özgür Erdursun Kaç Yaşında?

Özgür Erdursun 44 yaşındadır. Doğum tarihi 16 Haziran 1979, burcu ise ikizler’dir.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüze kadar bir çok özel, yerel ve ulusal Tv, Radyo ve Gazetelerde Sosyal Güvenlik Çalışma Hayatı konularında programlara katılmıştır.

EYT, Emekli Maaşı, Asgari ücret ve daha pek çok konu ile ilgili televizyon kanallarında yaptığı açıklamalar büyük ilgi görmüştür.
ozgur Erdursun3 jpg
Ayrıca programlar yapmış ve makaleler kaleme almıştır. Sosyal Güvenlik ve Mali Müşavirlik konularında özel ofisinde mesleğini sürdürmektedir. Ayrıca youtube video kanalıda bulunmaktadır.

Youtube video kanalında, Serbest muhasebeci, mali müşavir ve sosyal güvenlik uzmanı olarak bilgilerini aktarmakta ve gelişmeleri değerlendirmektedir. Ayrıca Sosyal Güvenlik ve Mali Müşavirlik – Ekonomi konularında kendi şirketinde profesyonel danışmanlık yaparak vatandaşların sorunlarına çözümler sunmaya devam etmektedir.

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa 1. Bölge Bölgesi, 5’nci sıradan Milletvekili adayı olmuştur. Ayrıca 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Bursa Yıldırım Belediye Başkan Adayı olmuştur.

Özgür Erdursun evlidir ve iki çocuk babasıdır.

Resmi twitter hesabı @ozgurerdursun resmi instagram hesabı ise @ozgurerdursun ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz