Sezer Doğan

Sezer Doğan Bayan Kuaförü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ünlü isim hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Sezer Doğan Kimdir?

Sezer Doğan Ünlü Bayan Kuaförü. İstanbul’da Lise eğitimi sonrasında kuaförlük mesleğine adım atmıştır. Kısa süre içinde kuaförlük mesleğini benimseyen Doğan, kendisine hedefler belirlemiş ve uzun seneler, mesleğini büyük bir sevgi ve titizlikle sürdürmüştür.

Belirlediği hedef doğrultusunda, kendi markasını kurmuştur. En büyük hedefi ilerleyen dönemlerde, dünya çapında da tanınır bir kuaför olmak ve bütün insanlara bu sektörün inceliklerini tanıtıp kendini geliştirmektir.

Sezer Doğan Nereli?

Sezer Doğan Ardahan’lıdır. Çok küçük yaşlarda İstanbul’a yerleşmiş ve hayatını İstanbul’da sürdürmektedir.

Mesleki kariyerini büyük başarı ile sürdüren ünlü kuaför, sahibi olduğu kuaför salonu’nda kesim, renklendirme, saç şekillendirme, saç boyama, perma, örgü, topuz ve saç bakım’ı gibi hizmetleri sunmaktadır.

Mesleğinin yanı sıra müşteri ilişkilerini de ön planda tutan ünlü isim, ilerleyen süreçte sadece Türkiye değil, bir çok ülkenin tanıyacağı bir isim olma yolunda ilerlemektedir.
sezer dogan1

Sezer Doğan Kaç Yaşında?

Sezer Doğan 29 yaşındadır. Doğum tarihi 9 Eylül 1994, burcu ise başak’tır.

Sezer Doğan Kuaför Salonu Nerede? Adresi

Sezer Doğan’ın kuaför Salonu İstanbul’un nezih semtlerinden Nişantaşı Etiler’de yer almaktadır. @D.orhairstudio isimli güzellik salonu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Adres: Nişantaşı Mahallesi Vali Konağı Caddesi Ersek Sokak No:3A Şişli / İstanbul

Telefon: +90 539 639 68 38

Açılışa sanat camiasından bir çok ünlü isim katılmıştır. Açılış sonrasında bir konuşma gerçekleştiren Doğan, şu ifadelere yer vermiştir.

“15 yıllık tecrübem ile bugünlere gelmemi sağlayan siz değerli dostlarıma teşekkür ediyorum diyerek açılışı gerçekleştirdi. Saç tasarım sanatçısı olan Sezer Doğan artık iş insanı kimliği ile de karşımıza çıkıyor. Peki kim bu Sezer Doğan gelin birlikte bakalım.”
sezer dogan4

Sezer Doğan Kısaca Hayatı

Sezer Doğan Ardahan doğumludur, çok küçük yaşta İstanbul’a taşınmıştır. Eğitim hayatının yanı sıra meslek lisesi’ni de başarı ile tamamlamıştır.

İlk olarak 2008 yılında İstanbul’un Şişli İlçesi Kurtuluş semtinde kuaförlük mesleği ile tanışmıştır. Mesleğe adım attıktan sonra, her an kendini geliştirmeye odaklanmış, kısa süre içinde ciddi bir kitleye hitap etmeye başlamıştır. İlerleyen süreçte ünlü isimlerin de kendisini ziyaret etmesi ile birlikte birçok moda ve dergi çekimlerinde yer almaya başlamıştır.

Günümüzde altın harflerle adını kuaförlük mesleğine yazdırmayı başarmış bir isimdir. Mesleğine olan ilgisi ve sevgisi ve İş adamı kimliği ile Nişantaşı bölgesinde D.orhairstudio isimli güzellik salonu’nda çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm bunların yanı sıra, Etiler bölgesinde meslektaşına renklendirme kesim gibi alanlarda eğitim vermiştir. Ayrıca mesleğinin yanı sıra sanatçı kimliği ile de müzik yapmakta olan Sezer Doğan her daim ileri görüşlü ve dinamik olmayı kendine hedef olarak belirlemesinin yanı sıra ünlülerin uğrak yeri olan Kuaför salonunda çalışmaya devam etmektedir.

Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Sezer Doğan hakkında daha fazla bilgi almak için https://sezerdogan.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca resmi instagram hesabı @sezerdoganofficial d.orhairstudio resmi instagram hesabı ise @D.orhairstudio.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz