Yovanna Ventura

0

Yovanna Ventura sosyal medya dünyasında en fazla takipçi sayısına sahip ünlü modeller arasında yer alıyor. Hakkında genellikle hayranları boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? doğum yeri, doğum tarihi gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Yovanna Ventura, Amerika Birleşik Devletleri’nin ikinci büyük kenti olan Miami’de doğmuştur. Boyu 1.75 cm, kilosu 62, burcu ise yay’dır.

Genellikle sosyal medya hesaplarına rutin egzersiz hareketleri ve diyet ile ilgili fikirlerini takipçileri ile paylaşmaktadır. Miami Lisesi’nden mezun olan güzel isim bir dönem dünyaca ünlü sanatçı Justin Bieber ve NBA’de forma giyen basketbolcu Hassan Whiteside ile sevgili olduğu yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Günümüzde sevgilisi var mı? varsa kim? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.

Yovanna Ventura sosyal medya;

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Ventura’nın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 5,3milyon civarındadır. Tüm bunların yanı sıra hayvan severliği ile de ön plana çıkan Ventura’nın Tatum isminde bir köpeği vardır, ayrıca köpeğine aitte bir instagram hesabı bulunmaktadır.

The Lions LA ajans bünyesinde model olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Dominik Cumhuriyeti kökenli güzel isim ayrıca Youtube video kanalı ile de paylaşımlarını sürdürüyor. Kanalında güzellik ipuçları ve püf noktaları, seyahat günlükleri, günlük yaşam, egzersiz rutinleri, yemek pişirme eğitimleri, hayvan hakları için vakıflarla yaptığı yardım çalışmaları ile de sık sık gündeme gelmektedir. Youtube video kanalında ise 37,1 B civarında abonesi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz