Selin Ortaçlı

0

Selin Ortaçlı rol aldığı başarılı yapımlar ile adından söz ettirmiştir. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Kısaca kariyeri, eğitimi, ailesi, biyografi ve hayatı.

Selin Ortaçlı Kimdir?

Selin Ortaçlı (Gökbakar) eski manken, oyuncu, model, tasarımcı, şef, aşçı. Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü mezunu’dur.

Günümüz itibariyle Bizim Mutfak Halleri isimli youtube video kanalında Bugün ne Pişirsem?” “Sağlıklı şeyleri çocuğuma nasıl yedirebilirim?” gibi soruların cevaplarını vermektedir.

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen tasarımcı manken ve oyuncu Ortaçlı’nın anne ve babası’da eski mankenlerdendir. Ortaokul ve Liseyi İtalyan Lisesinde tamamlamıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2010 yılında rol aldığı Doktorlar isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Araf Zamanı, Kalp Hırsızı ve Kara Para Aşk isimli dizilerde rol almıştır.

Selin Ortaçlı Kaç Yaşında?

Selin Ortaçlı 37 yaşındadır. Doğum tarihi 24 Aralık 1986, burcu ise oğlak’tır.

Selin Ortaçlı Eşi Kim?

Ayla Selin Ortaçlı başarılı oyuncu Şahan Gökbakar ile evlidir. 3 Mayıs 2015 tarihinde Çek Cumhuriyeti Prag’da Şahan Gökbakar ile evlenen Ortaçlı’nın bu evliliğinden Deniz Efe isminde bir oğlu ve Ela isminde bir kızı vardır.

Eşi Şahan Gökbakar instagram hesabında bir açıklamasında eşi için şu ifadeleri kullanmıştır. İlk arabasını (polo) kendi parasıyla almış, tanıdığımda ailesi ile yaşayan, kendi emeğiyle ve arkasında para babaları olmadan moda üzerine çalışmıştır. Evlendikten sonra iki çocuğumuzu dadısız kendi başına büyütmek için tüm hayatını onlara adamış, bunca imkana rağmen şımarmamış, evlenmeden önce de sonra da gaye asil, onurlu, temiz ve dürüst olan canım karım, değerli eşim Selinim.
selin ortacli gokbakar54 jpg
Oynadığı Diziler:

Kara Para Aşk (TV Dizisi) (2014)
Kalp Hırsızı (Filiz) (TV Dizisi) (2014)
Araf Zamanı (Nazlı) (TV Dizisi) (2012)
Doktorlar (2010)

Youtube video kanalı Bizim Mutfak Halleri ismi ile yayına devam etmektedir. Ayrıca yine aynı isim ile @bizimmutfakhalleri instagram hesabı bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz