Tina Özdemir

Tina Özdemir Doya Doya Moda isimli yarışma programı ile ekran severler tarafından merak konusu olan isim olmuştur. Hakkında merak edilenlere cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tina Özdemir Kimdir?

Tina Özdemir manken ve model. Özellikle ülkemizde Tv8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda isimli yarışma ile ekran severler tarafından tanınmıştır. Beden eğitimi ve yüksek öğretim mezunu’dur.

Modelliğin yanı sıra Fitness, plates ve voleybol maçlarında da hakemlik yapmaktadır. Uzun süredir modellik yapmamaktadır ancak katıldığı Doya Doya Moda isimli yarışmada güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken isim olmuştur.

İran’da 6 yıl kadar kürek çeken güzel isim, tasarım ile ilgilenmektedir. Elbise tasarımları yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra piyano bağımlısıdır.
Tina Özdemir

Tina Özdemir Boyu, Kaç Yaşında?

Tina Özdemir 27 yaşında ve 1.68 boyundadır. Doğum tarihi 4 Mart 1996, burcu ise balık’tır. “Boy bilgisi bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre verilmiş ancak teyit edilmemiştir.”

Tina Özdemir Nereli?

Tina Özdemir aslen Azerbaycan asıllıdır. Uzun süredir yaşantısını Türkiye’de sürdürmektedir.

Tina Özdemir Evlimi? Eşi Kim?

Tina Özdemir Berkan Bey ile evlidir. Eşi kendisine her konuda büyük destek olmakta ve her zaman yanında durmaktadır. Eşi ile sosyal medya hesaplarında bir çok birlikte paylaşımı bulunuyor.

2022 yılında Doya Doya Moda isimli yarışma programına katılmıştır. Yarışmanın iddialı isimlerinden birisidir. Yarışmanın jüri koltuğunda ise Gülşaj Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz oturmuştur.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @tina_ozdemir ‘dir. Daha önce youtube video kanalı açmış bir kaç video yüklemiştir. Makyaj içerikli videolar eklemiş ancak daha sonra paylaşımlarına devam etmemiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz