Volkan Yaman

0

Volkan Yaman Apache 207 rap dünyasında fırtınalar estirmeye devam ediyor. Rap severler ise Apache 207 hakkında bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca müzik ve rap kariyeri, biyografi ve kısaca hayatı.

Volkan Yaman Apache Kimdir?

Volkan Yaman rap müzik dünyasının sevilen isimlerinden birisidir. Kariyerinin henüz başında ciddi bir başarıya ulaşmış, günümüze kadar bir çok ödülün de sahibi olmuştur. Avrupa’da 19 platin, 22’de altın olmak üzere toplam 41 albüm satış ödülünü kazanan Apache207’nin her ülkede konser biletleri piyasaya sürülür sürülmez tükenmekte.

Liseyi 2017’de Ludwigshafen’de A-Levels ile bitirdi. [2] Rapçi, ana akım kariyerine Haziran 2018’de ilk single’ı “Kleine Hure”u hala plak şirketi desteği olmadan çıkardığında başladı.
Volkan Yaman apache yazi ici

Volkan Yaman Apache Nereli?

Volkan Yaman baba tarafından aslen Yozgat’lıdır. Aile kökeni Yozgat’a uzansa da Apache 207, Almanya’nın Mannheim Şehrin’de doğmuş, yetişmiştir.

Rap müzik dünyasına yön veren isimlerin başında yer alan Yozgat’lı Volkan başarılı rap kariyerine her geçen gün yeni başarılar eklemekte. Hatta bir Amerikan dijital kanalı onun hayatını anlatan konu alan bir belgesel yapmıştır.

Volkan Yaman Apache Kaç Yaşında?

Volkan Yaman Apache 26 yaşındadır. Doğum tarihi 1997.

Volkan Yaman Apache Boyu

Volkan Yaman 1.98 cm boyunda, oldukça uzun boyludur.

Kariyeri boyunca müzik otoritelerinden 19 platin plak, 22 adet altın plak ödülü almayı başarmıştır. Özellikle 2019 yılında ‘Roller’ isimli şarkısı hit olduğunda, ciddi bir şekilde kariyer basamaklarını tırmanmaya başlamıştır.

Ünlü rapçi günümüzde ne zaman bir konseri ile gündeme gelse biletleri ilk 10 dakika içinde tükenmektedir. Yapmış olduğu ‘Fühlst du das auch’ yani ‘Sen de Hissediyor musun? isimli şarkısı büyük ilgi görmüştür. Her ne kadar marjinal görüntülere sahip bir klip çalışması olsa da büyük bir ilgi görmüştür.

Çalıştığı ekip bünyesinde abisi Hakan Yaman’da bulunuyor. Abisi ünlü rapçinin kariyer planlamasında büyük bir pay ve söz sahibidir.

İlerleyen süreçte Türkiye’de de bir konser verirmi bilinmek ama ünlü rapçinin seslendirdiği şarkılar şimdiden dijital platformlarda 2 milyardan fazla dinlenme sayısına ulaşmıştır.

Ünlü rap sanatçısı resmi instagram hesabını @apache_207 ismi ile kullanmaktadır. Ayrıca resmi web sitesinden de hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. https://apache207.de

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz