Gökhan Kayış

Gökhan Kayış Sözcü Tv’de çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökhan Kayış Kimdir?

Gökhan Kayış gazeteci, köşe yazarı, muhabir, haber spikeri, sunucu. Memur bir ailenin çocuğu olması dolayısıyla Türkiye’nin bir çok bölgesinde bulunmak zorunda kalmıştır. Anadolu’yu karış karış dolaşarak büyüyen başarılı isim, Bilecik, Siirt, Karabük, Eflani, Zonguldak, Isparta ve Yozgat’ta yaşamıştır.

Bu deneyim nedeni ile Anadolu’nun tüm renklerini üstünde taşıdığını dile getirmiştir.
gokhan kayis3

Gökhan Kayış Nereli?

Gökhan Kayış Yozgat’lıdır. Aslen baba tarafından Yozgat İli, Çekerek İlçesi nüfusuna kayıtlıdır.

Üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmış ve 1998 senesinde İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Çalışma hayatına 1994 senesinde, Flash TV’de başlamıştır. Özellikle Kanal D ve NTV’de önemli haberlerin altına imzasını atmıştır. Daha sonra FOX Tv’de istihbarat şefi ve editör olarak çalışmıştır. Ardından TGRT Haber ve BBN Türk kanalına geçmiş, daha sonra ayrılmıştır. Flash TV, Kanal D, NTV, Fox TV, TGRT Haber, Olay TV ve BBN Türk kanallarında bir çok başarılı haber ve programın altına imzasını atmıştır.

Günümüzde ise Sözcü TV bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Yaşanan deprem felaketinin ardından Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay ve diğer illerimiz ile güncel haberleri izleyenlerle buluşturmuştur.

Hafta sonu Sözcü Tv’de Ceylin Çağatay ile birlikte canlı yayın programını sunmaya devam etmektedir.

Gökhan Kayış Evlimi?

Gökhan Kayış evlidir, eşi de gazetecidir. İpek isminde bir kızı vardır.

Kariyeri dışında spor ile de yakından ilgilenen başarılı isim sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

Resmi twitter hesabı @gkayis resmi instagram hesabı ise @gokhankayiss ‘tır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz