Gökçen Oğan

0

Gökçen Oğan Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan’ın eşidir. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca vikipedi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökçen Oğan Kimdir?

Gökçen Oğan araştırmacı, yazar, Orta Asya Uzmanı, sunucu. Araştırma – İnceleme, Siyaset – Politika kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Şanghay İşbirliği Örgütü kitabının yazarıdır.

Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. “Şanghay işbirliği örgütü ve bölgesel işbirliği girişimleri” başlıklı tezi ile yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır.

Avrasya stratejik araştırmalar merkezi’nde (ASAM) orta asya uzmanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca çeşitli araştırma merkezlerinin Avrasya danışmanlığını üstlenmiştir, bölgeye ilişkin pek çok makale ve araştırması bulunmaktadır. Orta Asya, Afganistan ve Pakistan merkezli çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2016 yılında TRT Avaz’da Detay 13 isimli programı hazırlayıp sunmuştur.
gokcen ogan 1 jpg

Gökçen Oğan Sinan Oğan

Gökçen Oğan Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan ile evlidir. Bu evliliğinden Zeynep isminde bir kızı, Göktürk isminde bir de oğlu vardır.

Gökçen Oğan Nereli?

Gökçen Oğan aslen Yozgat’lıdır. Babası kim sorusu da merak konusudur. Babası eski MHP Genel Başkan yardımcısı Mehmet Ekici’dir. Sinan Oğan kimin damadı sorusu da merak konusu olmuştur.

Kaç yaşında olduğu da merak edilmekte, eşi Sinan Oğan’ın doğum tarihi 1 Eylül 1967 ve 55 yaşındadır.

Kitapları:

Şanghay İşbirliği Örgütü (Türkiye İçin Bir Seçenek mi? Zorunluluk mu?)

Resmi twitter hesabı @GokcenOgan resmi instagram hesabı ise @gokcen_ogan ‘dır. Henüz kaç yaşında? doğum tarihi gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz