Uzi

1

Uzi kimdir? Tok sesi ile kendisini bir çok insana dinlettiren Uzi’nin gerçek adı ne? Uzi hakkında sorular birikmeye devam ediyor. Uzi’nin sevgilisi var mı? Uzi aslen nereli?

Uzi Kimdir? Gerçek Adı Ne?

30 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelen Uzi çocukluk yıllarını ve eğitim hayatını İstanbul Güngören’de sürdüren Uzi şarkılarında da sık sık Güngören’i geçirmektedir. Aslen Güngörenli olduğu bilinmektedir. 8 yıldır rap şarkı ile iç içe olan Uzi’nin gerçek adı Utku Can Yalçınkaya’dır.

1.70 boyundaki yakışıklı Rapper’ın kız arkadaşı hakkında herhangi bir bilgi yoktur. Gündeme başarısı ve şarkıları ile daha çok gelen Uzi’nin kilosu ise 60’dır. Kendisi Başak burcudur.

Müzik dünyasına Tepki takma ismi ile bize kendisini tanıtan Kerem Gürsoy’un şarkılarını söylerken Kerem’e denk gelmesi ile Rapperlık kariyeri başladı. Daha sonra müzik kariyerinde devrime imza atmış olan olay 2016 yılında Murda ile tanışmasıyla gerçekleşti. Birlikte Output Nr.1 isimli ilk albümlerini GNG ve M.O.B. adı ile piyasaya sürdüler. Bunun üzerine binlerce kişinin beğenisini ve ilgisini toplamayı başardılar. İşte söylediği şarkılar:
Umrumda değil
Makine
Favela
Paranova
Düş yakamdan
Serseriler
KRVN
Davetiye
Siz Sevmeyin
Hala Bir Umut Var
Bağımlılar
Hızlı Sokaklar
Sizin Gibi olmak
Gecenin İçine gir
Le Cane
Yengen Kızar
Nedenini sorma
Mektup
Mahalle
Vur
Elhamdulillah
Gnghetto
Replika
Milagres De Luz
Hirntot Gang
Fast Life
Mad Melody
Franklin Terasse
H- Space
Nach der Tat
Schöne welt
Spiesser Killer
Feuerwalde
Area 51
In Ketten

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz