Türev Uludağ

Türev Uludağ ekran severler tarafından tv360 ekranlarında yayınlanan program ile tanınmaktadır. Peki kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografisi.

1987 yılında dünyaya gelen Türev Uludağ aslen Adana Pozantı’lıdır. Aşçı kimliği ile tanınmakta ayrıca Craft Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

2010 yılında İstanbul Beşiktaş’ta Reçel Türevleri isminde bir kahvaltıcı açmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Reçelleri yapan annesine Adana Pozantı’ bir üretim tesisi kurmuş ve ünlülerin kaldığı otellere reçeller satmaktadır. Beşiktaş’taki dükkanında ise Soğandan havuca, karaduttan kabağa kadar 51 çeşit reçel bulunduğu belirtilmektedir. Dükkanın adresi ise; Sinanpaşa Mahallesi Şair Veysi Sokak No : 31 / 1 Beşiktaş.

Anne ve babası emekli öğretmen olan Türev Uludağ’ın iki de kız kardeşi vardır. Kız kardeşlerinin isimlerinin ise İşlev ve Söylev olduğunu bir röportaj’da dile getirmiştir.

Günümüz iş hayatının yanı sıra tv360 ekranlarında Mutlu Kahvaltılar isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Evli ve Uraz isminde bir oğlu vardır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz