Fulya Öztürk

1

Fulya Öztürk Fulya ile Umudun Olsun isimli program için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı isim sunucu ve gazeteci olarak uzun süredir görev yapmaktadır. Hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Fulya Öztürk Kimdir? Aslen Nereli?

1989 yılının Ocak ayında dünyaya gelmiştir, aslen Adana Seyhan doğumludur. Adana Gündoğdu Koleji ardından Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından televizyonculuk kariyerine adım atmış, 2007 yılında Doğan Tv’nin Staj On Air isimli programında Star Tv iç yapımlarda stajını tamamlamıştır.

2008 senesinde profesyonel olara adım attığı iş hayatına CNN TÜRK Programlar Departmanı’nda başlamıştır. 2010 yılında CNN TÜRK Haber Merkezi’nde göreve başlayan Fulya Öztürk, 3 yıl kadar Kurgu Editörlüğü yapmış, bir çok belgesel ve haberin kurgusunu hazırlamıştır. 2013 yılında Saha Muhabirliğine başlamış, bir çok üniversite ve derneklerden ödüller almıştır. Yılın Muhabiri ve En İyi Özel Haber dalında sayısız ödül alan Öztürk ayrıca TEDx’te konuşmacı olmuştur.

2021 senesinde ise Karga Film Erhan Öz’ün yapımını üstlendiği Fulya ile Umudun Olsun adlı program için kamera karşısına geçmiştir. Program hafta içi yayınlanmakta ve her gün uzman konukların yorumları ile programı sunmaya devam etmektedir.

Fulya ile Umudun Olsun isimli programda Hayatın içinden hikayeler ekrana aktarılmakta, tüm sorunlar taraflarıyla ortaya konup ele alınmaktatır. Bir çok konuda olaylar birinci ağızdan masaya yatırılarak, çözüm yolları aranmaktadır. Hafta içi her gün ekrana gelen programda uzman konuklar yorumları ile Fulya Öztürk’e eşlik etmektedirler. Sevenlerin kavuşacağı, kayıpların bulunacağı ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan dar gelirli kadınların da sesi olacak programla, birçok insanın hayallerinin gerçekleştirilmesi de hedeflenmektedir.

İlginizi Çekebilir :   Arianna Huffington

Fulya Öztürk Boyu, Kaç Yaşında? Sosyal Medya Hesapları:

Boyu 1.68 cm, kilosu 53, burcu ise oğlak’tır. 2021 yılı itibariyle 32 yaşında olan başarılı isim resmi instagram hesabını @fullyaozturk olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 184bin civarındadır.

İnstagram Hesabı: @fullyaozturk
Youtube Video Kanalı: @fullyaozturk

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz