Dilan Polat

Dilan Polat özellikle katıldığı Katarsis adlı program sonrasında hakkında hayatı ile ciddi bir merak uyandıran isim olmuştur. Hakkında merak edilenler, tüm detayları ile sizlerle. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat fenomen, girişimci, iş insanı ve fotoğrafçı. Özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Güzel isim mutlu ailesiyle örnek bir aile olarak tanınmaktadır.

Dilan Polat Nereli?

Dilan Polat Adana’lıdır. Aslen baba tarafından Adana, ancak doğma büyüme İstanbul’ludur.

Güzellik ve estetik alanında başarılı bir kariyere sahip olan Polat, özel hayatı ile de bir hayli merak konusu olmaktadır.

Dilan Polat Boyu, Kilosu

Dilan Polat 1.68 boyunda ve 57 kilodur.

Dilan Polat Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Dilan Polat 33 yaşındadır. Doğum tarihi 21 Temmuz 1990, burcu ise yengeç’tir.

Babasının ismi Rıfat Doğu’dur. Bazı kaynaklara göre annesini bir trafik kazasında yitirdiğini belirtmiş, ancak sunuculuğunu Uzman Psikolog Gökhan Çınar‘ın üstlendiği Katarsis programında hayatı ile ilgili tüm detayları açıklamıştır. Babası da hayata gözlerini yummuştur.

Ünlü ismin bir erkek, bir de kız kardeşi vardır. Erkek kardeşinin ismi Can Doğu, kız kardeşinin ise ismi Sıla Doğu‘dur. Aile bağları çok kuvvetlidir ve iki kardeşine de çok düşkün olduğu bilinmektedir.

Dilan Polat Eşi, Çocukları

Dilan Polat Engin Polat ile evlidir. Lise döneminde tanıştığı Engin Polat ile evlenmiş, bu evliliğinden iki çocuğu vardır. Kızı Nilda Polat ve oğlu Milan Efe.

Eşi Engin Polat Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Engin Polat başarı bir iş kariyerine sahiptir. Dipomed Medikal şirketinin kurucusu ve yönetim başkanıdır. Aslen Erzurumlu olan Engin Polat, aynı zamanda Dilan Polat Güzellik Merkezleri sahibidir.
Dilan Polat5
2017 yılında açılan Güzellik Merkezi günümüzde güzellik merkezleri zinciri haline gelmiştir. Güzellik, cilt bakımı ve estetik alanında kendisini de kısa sürede geliştiren güzel isim, özellikle bölgesel incelme ve cilt bakımı alanlarında anında gözle görülür başarılar elde etmektedir. Fenomen, doğum fotoğrafçılığı ve sonrasında Dilan Polat Güzellik Merkezleri sahipliği ile popülerliğini artırmıştır. Ayrıca tv programına da başlamış TV8 ekranlarında yayımlanan “10 Yaş Genç” adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Dilan Polat Estetiksiz Hali Nasıl?

Güzel isim düzgün fiziği, güzelliği ve tarzı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü ismin estetiksiz hali de bir hayli merak konusu olmuştur. Estetiksiz halinde dudakları, dişleri, elmacık kemikleri ve göğüsleri daha farklı olduğu belirtiliyor. Dolgu yaptırmayı da çok sevmektedir, dudak ve yüzünün birçok bölgesinde dolgu olduğu bilinmektedir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @dilanpolat ‘dır. Günümüz itibariyle 6.2milyon civarında takipçisi bulunuyor. Son dönemde yaşanan deprem felaketinde yaşamını yitiren Taha Duymaz’ın arama kurtarma çalışmalarında yakından ilgilenmiştir.

Nasıl bu kadar zengin oldu? eşinden ayrıldı mı? ne kadar bağış yaptı? oğlu kaç yaşında? vb. daha hakkında pek çok sorunun cevabı araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz