Sinan Poyraz

Sinan Poyraz Youtube, tiktok ve instagram hesapları üzerinden paylaştığı videolar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise takipçileri aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Üç kardeştir, iki kız bir erkek, evin tek erkek çocuğudur. Anne ve babasının vefat ettiğini dile getirmiştir. Boyun kaç sorusuna ise boyumun kaç olduğunu ben de bilmiyorum cevabını vermiştir. Adana’da doğmuş sonrasında 12 yaşına kadar Mersin’de yaşamış, Mersin’de Mithat Paşa İlköğretim Okulu’nda okumuş, ardından tekrar Adana Osmaniye’ye taşınmıştır.

Hangi takımlısın sorusuna ise GS yani Galatasaray olarak cevap vermiştir.

Facia Üçlü Kimdir?

Yunus Emre Gül 23 Nisan 1994 doğumludur. Mami, Sinan ve Sefa çocukluk arkadaşlarıdır. Yunus Emre Gül ve Sinan sık sık kardeşmisiniz sorusu ile karşılaşmaktadır. Sorunun cevabı hayır olarak bir video da belirtilmiştir. Yunus Emre gruba daha sonra katılmıştır. Sefa ve Mami aynı üniversitede Gaziantep Üniversitesi’nde okumuşlardır.

Facia Üçlü ekibi ile birlikte çektiği vine ve Youtube videoları ile tanınmıştır. 2019 yılı yapımı Karışma Bende ilk film çalışmasıdır.

Sinan Poyraz sosyal medya hesapları;

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 123bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 15,5 B.. Facia Üçlü ekibinden ayrıldığı belirtilmektedir. Facia Üçlü youtube video kanalının abone sayısı ise 2,83 Mn..

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz