Sevgi Deniz

0

Sevgi Deniz Ülke Tv ekranlarında çalışmalarını sürdürmekdir. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Sevgi Deniz Kimdir?

Sevgi Deniz muhabir, sunucu, gazeteci, haber spikeri, moderatör. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur. Üniversite döneminde Show Tv ve Habertürk bünyesinde stajer olarak çalışmıştır.

Mezuniyetin ardından Tv100 ekranlarında çalışmaya başlayan güzel isim spiker olarak görev almıştır. Bir süre muhabir olarak haber sahasında görev yapan başarılı isim, günümüzde ise ekran karşısında sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Sevgi Deniz Kaç Yaşında?

Sevgi Deniz 26 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Haziran 1996, burcu ise ikizler’dir.
sevgi deniz5
Hayal ettiği mesleği yaptığını belirten başarılı sunucu, 2017 yılında mezun olmuştur. Yaptığı meslek sebebi ile özel hayatına pek vakit ayıramasa da fırsat buldukça ailesi ve sevdikleri ile vakit geçirmekten keyif almaktadır. Ayrıca gezmek, kitap okumak, bol kahve ve film izlemek vazgeçilmez hobileri arasında yer almaktadır.

Sevgi Deniz Boyu, Kilosu

Sevgi Deniz’in boyu 1.65, kilosu ise 53’dir.

Resmi instagram hesabı @sevgi.deniz resmi twitter hesabı ise @Sevgideniz1996 ‘dır.

Günümüz itibariyle Ülke Tv muhabiri, sunucusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Maalesef henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgilerine ulaşılamamıştır. Evlimi bekarmı? sevgilisi kim? soruları da oldukça merak konusu olan güzel ismin bekar olduğu bilinmektedir. Ancak medyaya yansıyan bir birlikteliği mevcut değildir.

Linkedin profilinde kariyer hedefini şu şekilde ifade etmiştir.

“Şu ana kadar aldığım eğitimler ve kazandığım deneyimlerden yola çıkarak bilgi ve becerilerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim ve bunları geliştirebileceğim, çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmesi için görev alacağım pozisyonda başarılı işler ortaya çıkarmak.”
sevgi deniz2

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz