Samet Kardeşler

Samet Kardeşler Kimdir? Başarılı fenomen kısa zaman da sosyal medyada adından sıkça söz ettirdi. Samet Kardeşler hakkında çok bilgi bulunmamaktadır. Samet Kardeşler ve Cansu Tekin shipleri bir zamanlar hayli göz önündeydi. Şimdiler de ise Samet Kardeşler’in sevgilisi en son Cansu Tekin’le anılmasına rağmen şimdiler de bilinmemektedir. Samet Kardeşler’in Yaşı ise 1998 Ankara doğumludur.

Samet Kardeşler Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Tiktok platformunda kısa bir süre de binlerce takipçiye ulaşan başaralı Tik Toker, kariyer basamaklarını hızlı tırmanmaya devam ediyor. Sevilen Tik Toker 14 nisan 1998 de Ankara da dünyaya gelmiştir. Çektiği videolar sayesinde başarısından binlerce kişiye söz ettirdi. Kardeşler koç burcunun vermiş olduğu karakteristik özellikleri yansıtmaktadır.

Sempatik fenomen çektiği videolar da görüldüğü üzere ortalama bir sahiptir. Tahminen 1.75 cm civarlarında olduğu düşünülmektedir. Fit bir vücuda sahip Kardeşler kilosu bilinmemede videolardan da anlaşılacağı gibi tahminen 70-75 kg civarlarındadır. Kardeşler’in eğitim durumu hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Kendisinin bu konuda bir açıklaması beklenmektedir.

Sempatik fenomenin en son bilenenlere göre Cansu TEKİN ile birlikteliğinin devam ettiği bilinmektedir. İkiliden ayrıldıklarına dair hiçbir bilgi yoktur. Aynı zamanda Kardeşler’in ailesi hakkında bir bilgi de yoktur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz