Rüya Bayegan

Rüya Bayegan iş dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında merak edilenler, wikipedia bilgileri, biyografi ve kısaca hayatı.

Rüya Bayegan Kimdir?

Rüya Bayegan iş insanı, girişimci, yatırımcı. Saint Benoit Lisesi ardından, Amerika’da Boston Newburry College’ dan mezun olmuştur. Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Rüya Bayegan Nereli?

Rüya Bayegan aslen İstanbul doğumludur.

Rüya Bayegan Kaç Yaşında?

Rüya Bayegan 52 yaşındadır, doğum tarihi 1971, doğum yeri İstanbul.

Üniversite eğitiminin ardından Türkiye’ye dönen Bayegan, babası Orhan Ermeç’in şirketi olan IMPA Grup bünyesinde iş hayatına atılmıştır. 6 sene kadar şirket grubu bünyesinde tekstil bölümünde yer almıştır. Ardından Bayegan A.Ş’ de çalışma hayatını sürdürmüştür.
ruya bayegan1

Rüya Bayegan Evlimi? Eşi Kim?

Rüya Bayegan Ercüment Bayegan ile evlidir. Eşi Ercüment Bayegan Yurtgaz Petrol’ün sahibidir.

Rüya Bayegan Ne İş Yapıyor? Kısaca İş Hayatı

Bayegan Holding ile çalışma hayatını sürdürmektedir. Firmalarının sayısız Yurt dışı temsilcilikleri ve ajansları bulunmaktadır. Ayrıca Dünya Petrokimya sektörünün liderleri arasında yer almaktadır. Başarılı isim, Şirketin üst düzey Yöneticilik konumundadır.

Günümüz itibariyle, Rüya Bayegan Orta Doğu’dan sonra Avrupa’da da dünyaca ünlü petrokimyacılar arasında ilk 3 sırada yer almayı başarmışıtr. Türkiye’de de çeşitli ödüller almış, dünyaca ünlü “CEO LEADERS” kitabında da yer alan isim olmuştur.

Petrol ve Petrokimya ticaretinde küresel oyuncu olduğu belirtilen başarılı isim Bayegan A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

2010 senesinde 50. sıradan girdiği Ortadoğu’nun 50 Güçlü Petrol Oyuncusu listesinde yer almıştır. 2011 senesinde 36. sıraya yükselmiş, 2012’de ise 19. sırada yer almayı başarmıştır. Petrol ve mamülleri sektörünün ünlü dergilerinden olan Petrochemicals’ın değerlendirmesinde Türkiye’den katılan tek isim olmuştur.

En son Muhammed Yakut‘un yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmiştir.

Resmi instagram hesabı @ruyabayegan ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz