Evren Fatih Yağdır

Evren Fatih Yağdır EFY Sigorta kurucusu. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Evren Fatih Yağdır Kimdir?

Evren Fatih Yağdır EFY Sigorta’nın kurucusudur. Lise eğitim hayatına kadar öğrenimini Alanya’da sürdürmüş, ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans öğrenimini başarı ile tamamlamıştır.

2007 yılının Eylül ayından itibaren sigortacılık sektörüne ilk adımını atmıştır.

Kariyerine “Bireysel Emeklilik Güvence Danışmanı” olarak başlayan EFY Sigorta Aracılık Hizmetleri CEO’su şirketini kurmadan önce “Özel Müşteri Danışmanlığı” hizmetini sürdürmüştür.

20 seneye yakın tecrübesi ile sigortacılık sektöründe vizyonunu ve misyonunu müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Müşterilerini, bir müşteri olarak değil “dost” olarak adlandırmaktadır.

Evren Fatih Yağdır isminin baş harflerinden oluşan EFY Sigorta, 2015 yılından bu yana Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer almaktadır. Müşterilerine yatırım tavsiyeleri, özel sigortacılık hizmetleri, güvenli gelecek planlamaları ve çok daha fazlasını sevgiyle yaptığını dile getirmektedir.
evren fatih yagdir3 jpg
Yağdır: “Tüm Müşterilerim Benim Dostum”

Evren Fatih Yağdır, özel müşterilerine verdiği yatırım tavsiyelerinden çok şey öğrendiğini ve aynı zamanda trafik sigortası, kasko,DASK, Tamamlayıcı ve özel sağlık, konut ve iş yeri ve hayat sigortaları konularında yaşam güvencelerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin ne kadar gurur verici olduğunu dile getiriyor. Başarılı isme göre en önemli şey, müşterilerinin maddi ve manevi süreçlerinde %100 profesyonellik ve güven anlayışı ile yanlarında olabileceğini hatırlatmaktır.

Bu davranış şekli de müşteri olarak değil ancak dost olarak gören kişilere özeldir.

Efy Sigorta Aracılık Hizmetlerinden ve Güvenilir Bir Gelecek İçin Önemli Tavsiyeler Yağdır’ın müşteriler için sunduğu 3 altın kural şu şekildedir.

1- Sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı, mutlu ve güvenli yaşamasını istiyorsanız mutlaka sağlık Poliçesi yaptırın çünkü siz iyi olursanız herşey, herkes iyi olur!

2- Yapmak için değil yararlanmak için ihtiyacınıza yönelik sigorta ürünleri seçin!

3- Biz de müşteri yok ;dost çok mottosu ile yola çıkan asla yarı yolda kalmaz!

Kısaca;

EFY Sigorta, özel hizmet, doğru ürün ile sizi ve sevdiklerinizi her zaman güvence altına almak için çalışıyor.

Evren Fatih Yağdır Kaç Yaşında??

Evren Fatih Yağdır 40 yaşındadır. Doğum tarihi 22 Nisan 1983 burcu ise boğa’dır.

Evren Fatih Yağdır Nereli?

Evren Fatih Yağdır aslen Antalya Alanya doğumludur.

Resmi instagram hesabı @evrenfatihofficial ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz