Natalia Garibotto

Natalia Garibotto Katolik Kilisesi’nin ruhanî lideri Francis (Pope Francis)’in instagram hesabından beğeni atıldığı açıklanan Brezilya asıllı modeldir. Hakkında kısa sürede bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Natalia Garibotto Kimdir? Nereli?

1993 yılının Ocak ayında dünyaya gelen güzel isim Brezilya Sao Paulo doğumludur. Miami Country Day School ‘da eğitim görmüştür. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile kısa süre içinde moda dünyasının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Çok küçük yaştan itibaren spor ile iç içe yetişmiştir. Bugünkü vücudunu spor yapmaya borçlu olduğunu dile getirmiştir. Miami Üniversitesi’nden işletme ve girişimcilik diploması alan güzel isim Brezilya asıllı olsada, etnik kökeni Brezilya’nın yanı sıra Arjantin’e uzanmaktadır.

Natalia Garibotto Boyu, Kilosu, Vücut Ölçüleri:

Boyu 1.67 cm, kilosu 60, saç rengi açık kahverengi, göz rengi yeşil, burcu ise oğlak’tır. Vücut ölçüleri ise 86-61-86 cm. Model olarak kariyerine başlangıç yapmış olsada günümüzde sosyal medya starı olarak kariyerini sürdürmektedir. Ayrıca bir girişimci olan Garibotto genellikle kazancını, fotoğraf çekimleri, kampanyalar ve reklam çalışmalarında elde etmektedir. Tabi bunun yanı sıra sosyal medya dünyasından da ciddi bir kazanç elde etmektedir.

Ağırlık çalışmakta, fitness, yoga ve egzersiz çalışmaları ile vücudunu fit tutmaya devam etmektedir.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @nataagataa
Twitter Hesabı: @nataagataa
Facebook Hesabı: @natagataofficial

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz