Miro Gerede Erkaya

Miro Gerede Erkaya hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? annesi, babası, ailesi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılında dünyaya gelen Miro Erkaya’nın annesi uzun süre önce Survivor yarışmasına katılmış olan Bennu Gerede‘nin oğludur. Babası fotoğraf sanatçısı Koray Erkaya’dır. Kendisinden büyük Daren ve Dilan isimlerinde iki kardeşi vardır. Ayrıca kendisinden küçük Kai Gerede Ağaoğlu isminde bir de kardeşi vardır. Annesi Bennu Gerede ve babası Koray Erkaya 2006 yılında boşanmıştır. 15 yaşından 17 yaşına, 2018 yılına kadar annesi ve kardeşleri ile birlikte Bali’de yaşamıştır. Bali’de kaldığı süre için Bali’de hayat muhteşemdi. Yeni bir kültür, yeni bir yaşam tarzı bütün hayatımızı değiştirdi. Çok farklı bir deneyimdi. Bana çok şey öğrettiğini düşünüyorum diye açıklama yapmıştır.

Miro Gerede Erkaya 2020 Survivor yarışmasına katılan isimler arasında yer almıştır. Henüz boyu, kilosu ve sevgilisi gibi merak edilen soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Yarışmanın yakışıklı isimlerinden olan Miro Erkaya’nın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 12,9bin civarındadır. Ancak yarışma başladıktan sonra bu sayısının hızla artacağı da bir gerçektir.

Resmi sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere bir çok kez podyuma çıkmış ve modellik yapmıştır. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile de yarışmaya damgasını vuracağı düşünülmektedir. Maalesef henüz aslen nereli olduğu, boyu, kilosu ve sevgilisi gibi merak edilen soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz