Mennan Şahin

Mennan Şahin özellikle Youtube video kanalında paylaştığı diksiyon, güzel konuşma vb. içerikler ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise takipçileri tarafından bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgiler.

Mennan Şahin Kimdir? Nereli?

1991 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen Ankara’lıdır. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından Ankara Üniversitesi Gazetecilik bölümünde yüksek lisans yapmıştır. TRT Haber’de spiker olarak çalışmış, en son diksiyon eğitimi, güzel konuşma ile ilgili sosyal medyada eğitim ve bildiği konular üzerinde bilgi paylaşımlarını sürdürmektedir.

Radyo Programcılığı, seslendirme, muhabirlik, spikerlik, Petrol Ofisi, Petlas, P&G, Turkcell ve 2000’den fazla kişi ile özel eğitimler yapmıştır. Diksiyon TV isminde youtube video kanalı bulunmaktadır. Üniversite eğitim döneminde iken diksiyon ve güzel konuşma üzerine ağırlık veren Mennan Şahin 6 ay gibi kısa bir sürede ciddi bir ilerleme kaydetmiştir. Diksiyon çalışmaları esnasında seslendirme sanatçısı ve oyuncu merhum Cüneyt Türeli’yi örnek aldığını belirtmiştir. Çocukluk yıllarında mimar olmak, lise döneminde ise spiker olmaya karar vermiştir.

Mennan Şahin Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.80 cm, kilosu 80, burcu ise aslan’dır. 2021 yılı itibariyle 29 yaşındadır. @mennansahin_ olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 238bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 584 B. Mesleki kariyerinin dışında yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken ünlü isim her fırsatta spor yaparak formunu korumaktadır. Yaşantısını doğup büyüdüğü memleketi Ankara’da sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz