Melodi Elbirliler

Melodi Elbirliler 2021 yılında Arda Türkmen ile evlenmiştir. Uzun süredir sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı ünlü isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Melodi Elbirliler Kimdir? Aslen Nereli?

1991 yılının Kasım ayında dünyaya gelen güzel isim Güzellik Blogger’i olarak son dönemlerde sosyal medya üzerinden oldukça ilgi görmüştür. Aslen İzmir Karşıyaka doğumludur, kendisinden küçük Alp isminde erkek kardeşi vardır.

Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyat Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından İngilizce öğretmeni olarak mesleki kariyerini sürdürmüştür. Diğer bir yandan makyaj ve moda dünyası ile de yakından ilgilenmesi sebebi ile sosyal medya dünyasında güzellik blogger’i olarak tanınmıştır. Özellikle bir açıklamasında makyaja olan ilgisi şu şekilde oluşmuştur. Yüzünde nereden geldiğini bilmediği sivilceler ve roaccutane tedavisi sonrasında oluştuğunu dile getirmiş, o günden bu yana kozmetik ile iç içe olmuştur.

Melodi Elbirliler Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.76 cm, kilosu 55, burcu ise akrep’tir. 2021 yılı itibariyle 29 yaşında olan ünlü isim resmi instagram hesabını @melodielbirliler kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 576bin civarındadır.

Melodi Elbirliler Evlimi? Eşi Kim?

22 Eylül 2021 tarihinde Şef Akademi isimli yarışmanın jürileri arasında yer alan aşçı, şef ve girişimci Arda Türkmen ile evlenmiştir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz