Buçe Buse Kahraman

Buçe Buse Kahraman son dönemlerde rol aldığı başarılı projeler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Oyuncu kimliğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hakkında bir çok soru merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Buçe Buse Kahraman Kimdir? Nereli?

1996 yılının Nisan ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen İzmir doğumludur. Bir çok kaynakta İstanbul doğumlu olduğu da belirtiliyor. Ancak teyit edilen net bilgilere göre İzmir’de doğmuştur. Henüz Ortaokul çağında iken oyuncu olmaya karar veren Buçe Buse Kahraman, ilerleyen süreçte eğitimini de bu alan üzerine almaya karar vermiş ve sınavlara girmiştir. Ardından, İzmir Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazanmıştır.

Oyunculuk kariyeri:

Cem Tatlıtuğ oyunculuk menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2017 senesinde rol aldığı Kötü Çocuk isimli film ile gerçekleştirmiş ve film de Cansu karakterine hayat vermiştir. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Çarpışma adlı dizi ile yaşamış ve dizi de Meltem karakteri için kamera karşısına geçmiştir. En son ise Uyanış: Büyük Selçuklu isimli dizi de rol alan güzel oyuncu dizi de Livya karakterini canlandırmıştır.

Buçe Buse Kahraman Boyu, Kaç Yaşında?

Buse Kahraman’ın boyu 1.70 cm, kilosu 55, burcu ise koç. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 25’dir. Eğitim: Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk.

Oynadığı sinema ve diziler:

Uyanış: Büyük Selçuklu, 2021 (Livya)
Yasak Elma, 2019 (Lila)
Çarpışma, 2018 (Meltem)

SİNEMA:

Kötü Çocuk, 2017 (Cansu)

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz