Melisa Beleli

0

Melisa Beleli hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Doğum yeri, doğum tarihi, youtube video kanalı başlangıcı ve youtuber olma serüveni. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

18 Mart 1998 yılında aslen İzmir’de dünyaya gelmiş, balık burcudur. Balık burcunun bütün duygusallığını üzerinde taşımaktadır. Göz rengi ve saç rengi doğaldır. Miyop olduğu için Lens takmaktadır. Boyu 1.68 cm’dir.

Henüz 6 yaşında iken ailesi ile birlikte İstanbul’a, oradan da İsviçre Cenevre’ye taşınmıştır. Ailesinin Cenevre’de kaliteli ev aksesuarları satan bir mağazası bulunmaktadır. Kendisinden 4 yaş küçük Begüm isminde bir kız kardeşi vardır. Ne zaman Türkiye’ye tatil için gelse kendisini buraya ait olarak görmektedir. Çünkü yaşadığı yeri değil, sevdiklerinin yaşadıkları yerin kendi evi olduğunu dile getirmiştir. Sevdiği kişiler, çevresi ve akrabaları İzmir’de yaşamaktadırlar.

Melisa Beleli kısaca hobileri, sevdikleri, hayatı;

14 yaşında iken İngilizce bir kanal ile YouTube macerasına adım atmıştır. Daha sonra Türkçe Youtube video kanalınıda takipçileri için aktif hale getirmektedir. 4 dil bilmektedir, Türkçe, İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Ayrıca okulda Almanca eğitim aldığı için azda olsa Almanca bilmektedir. Her türlü müzik dinlemekte, genellikle yavaş parçalar dinlemenin yanı sıra, Gökhan Özoğuz Atena ve Duman’ı çok seviyor. Kıyafet rengi olarak en fazla Siyah rengi tercih etmekte ve sevmektedir.

Günümüzde ise İngiltere Londra’da eğitim hayatını sürdürmektedir. Londra’da girişimcilik üzerine eğitim alan Melisa Beleli Son dönemde yeni girişimi The Geam ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Projesinde asıl amacının tüm kadınları ne ile bir araya getirebilirsin sorusunun cevabına ulaşmak olduğunu belirtmiştir. The Geam ile etkinlikler yapmak, konuşmacılar getirmek, genç kadınlara yardımcı olmak istemektedir. Web sitesinde daha çok moda, politika, seyahat, makyaj, para, motivasyon, sağlık, kültür ve bir çok konu hakkında paylaşımlar yapmaktadır.

Hobileri gitar çalmak, kamera, video ve dijital medya’dır. Fobisi ise kapalı alanlarda kalmaktır. Günümüzde Youtube video kanalı abone sayısı 296 Bin civarındadır. Ayrıca instagram hesabında 168 Bin takipçi, Twitter’da ise 17,1 B takipçisi bulunmaktadır. İlerleyen yıllarda film ve dizi yönetmenliği yapmak istemektedir.

Son olarak sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır, araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz