Melania Trump

Amerika’nın First Lady’si olarak sıkça medyada gündeme gelen Melania Trump, baba tarafından aslen Avusturya kökenli, anne tarafından ise Slovenya asıllıdır.

Babası Viktor Knavs devlet bünyesinde hizmet veren bir araba ve motosiklet bayisinin müdürlüğünü üstlenmiş, annesi Amalija Ulcnik ise çocuk giyim mağazasında desen yapımcısı olarak çalışmıştır. Ines Knavs ve Denis isimlerinde iki kardeşi vardır.

1998 yılında New York Moda Haftası’nda Donald Trump ile bir araya gelen Melania Trump burada Amerika Başkanı Trump ile tanışmış kısa bir sohbet gerçekleştirmiştir. Daha sonra bir süre görüşmeye devam etmiş ancak 6 ay sonra görüşmeyi sonlandırmıştır. Donald Trump ise kararlılığı ile Melania Trump’ı ikna etmeyi başarmıştır. 2004 senesinde nişan, 2005 yılında ise düğün ile mutlu sona ulaşmayı başarmıştır. Bu evliliğinden Barron William Trump isminde bir oğlu vardır.

Ljubljana Üniversitesinde mimarlık eğitimi almış, üniversite fotoğraflarının bulunduğu bir çekimde, ünlü bir moda fotoğrafçısı tarafından keşfedilmiş ardından bir süre model olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz