Kate Alexeeva

Kate Alexeeva hakkında merak edilenler. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi,, modellik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Ekim ayında dünyaya gelen güzel model Letonya asıllıdır. Letonya’da doğmuş büyümüş, Özel Teknoloji Lisesi mezunudur. Ana dili haricinde İngilizce ve Rusça bilen güzel isim 2010 senesinde profesyonel olarak modelliğe adım atmıştır. Saç rengi sarı, göz rengi mavi, boyu 1.75 cm, kilosu 52, burcu ise akrep’tir.

Kate Alexeeva kariyeri:

Kariyeri döneminde Prada, Dolce & Gabbana ve Coach ile anlaşmalar yapmış, çalışmalar gerçekleştirmiştir. 2017 senesinde, Intependent Model Management Italia ve 2019 senesinde, Art Room Türkiye ile sözleşme imzalamıştır. Ayrıca LUI ITALIA’nın kapak kızı olmuştur. Sosyal medya dünyasında da bir hayli aktiftir. La Mer ve Miraval için marka influencer’ı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2018 senesinde Letonya’yı Uluslararası Güzellik Yarışması’nda Top Model of the World olarak temsil etmiştir. 2019 yılında ise Venezuela’da Uluslararası Güzellik Yarışması Miss Grand International’da ülkesini temsil etmiştir. En iyi mayo yarışmasında ilk 10’a girmeyi başarmıştır. Son olarak yine 2019 senesinde, Miss Multiverse yarışmasında ülkesi adına yarışmıştır.

Kate Alexeeva 2020 yılında Türkiye’yi ziyaret etmiştir. Ülkemizin yemek ve kahvaltı kültürüne hayran kalmıştır. Ayrıca yurt dışında Türkiye’nin yanlış lanse edildiğini dile getirmiştir. Türkiye’de insanların çok sıcak kanlı ve ülkenin oldukça güvenilir bir yer olduğunu sözlerine eklemiştir. 2021 yılında Türkiye’ye yerleşerek iş hayatına atılmıştır. Son dönemde kendi ismi ile Trendyol internet sitesinde hediyelik eşyaların satışı gerçekleşmektedir.

2019 senesinde evde şiddete maruz kalan kadınları desteklemek ve, ülkesinde hayvan barınaklarının aktif bir destekçisi olan yardım fonunu faaliyete geçirmiştir. Tüm bunların yanı sıra hayır sever kimliği ile de insanlara örnek olmuştur.

Kate Alexeeva sosyal medya hesabı olan instagram’ı kate.xeeva ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 232bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz