Kadir Kaymakçı

Kadir Kaymakçı Habertürk ekranlarında. Hakkında ekran severler tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kadir Kaymakçı Kimdir?

Kadir Kaymakçı gazeteci, köşe yazarı, sunucu. Habertürk ekranlarında sabah kuşağında Gün Başlıyor programında yaptığı yorumlarla izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Programı Esra Toptaş ile birlikte sunan Kaymakçı ayrıca, Habertürk’te yazılar yazmakta ve HT Magazin’in de yazı işleri müdürlüğünü üstlenmektedir.

Kadir Kaymakçı Evlimi?

Kadir Kaymakçı evlidir. Eşi Züleyha Keskin’dir. 2019 yılında İstanbul Üsküdar Evlendirme Dairesi’nde gerçekleşen nikah’ta şahitliklerini Habertürk yazarı Fatih Altaylı ile birlikte Dilara Keskin, Özügül Keskin ve Mehmet Keskin yapmıştır.

Eşi Züleyha Keskin Halkla İlişkiler Uzmanı’dır.

Resmi instagram hesabı @kadirk resmi twitter hesabı ise @Kadirkaymakci ‘dir.

Geçmiş dönemlerde İzmir’de gökyüzünün kızıl renge dönüşmesini değerlendirdiği ve yaptığı yorum ile dikkat çekmiştir. Bu doğa olayı sonrasında “Ben bunun bir doğa olayı olduğuna inanmak istemiyorum.” “Bu belki de işi gücü gökyüzünü boyamak olan dalgacı Mahmut’un bize yaptığı iştir. Gökyüzünü hep maviye boyayacak değil, biraz da kırmızıya boyayım demiş olsa gerek. Çok da güzel görünüyor bence.” ifadelerini kullanmıştır.

Kadir Kaymakçı Nereli?

Kadir Kaymakçı Amasya Merzifon’ludur.

Kadir Kaymakçı Kaç Yaşında?

Kadir Kaymakçı 50 yaşındadır. Doğum tarihi 1973.

Belirtilen yaş ve aslen nereli olduğu bilgileri maalesef teyit edilememiş, bazı kaynaklarda bu şekilde geçtiği için eklenmiştir.
Kadir Kaymakci1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz