Jessica Stam

0

1986 doğumlu süpermodel Jessica Stam 7 kardeştir. Kanada asıllıdır ve Kanada Kincardine doğumludur. Koyu bir Hristiyan’dır.

Bugüne kadar dünyaca ünlü markaların yüzü olan Jessica Stam Victoria’s Secret, Giorgio Armani, DKNY, Christian Dior ve Dolce & Gabbana markaları için podyumlara çıkmış ayrıca reklam ve kampanya çalışmalarında yer almıştır.

Güzel manken’in bir çok ünlü ile ismi sıkça gündeme gelmiştir. Beraberlik yaşadığı ünlü isimler arasında Amerikalı şarkıcı Anthony Kiedis, DJ Adam Goldstein, oyuncu Harrison Ford’un oğlu Malcolm Ford, Austin Creg, Kanadalı buz hokeyi oyuncusu Aaron Voros ve Amerikan Futbol oyuncusu Charlie Wiggins vardır.

Jessica Stam vücut ölçüleri : 86-61-86 ‘dır.

Kardeşleri ile birlikte bir çiftlikte yetişmiştir. 2002 yılında katıldığı Los Angeles Model Look yarışmasını kazanmış ve 2003 yılında model olarak çalışmalara başlamıştır. Konser ve Karaoke etkinliklerinden çok hoşlanmaktadır.

2004 senesinde Agent Orange isimli filmde kısa bir rol almıştır. 2011 yılında Marilyn Denis Show Talk Show’una katılmıştır. Sporu çok sevmekte ve haftanın 3 günü koşarak formunu koruduğunu belirtmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz