İvana Knoll

İvana Knoll Dünya Kupası karşılaşmalarında giydiği kıyafetler ile gündem olmuştur. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İvana Knoll Kimdir?

İvana Knoll sosyal medya fenomeni, Influencer ve model. 2016 Miss Hırvatistan güzellik yarışmasını kazanmıştır. Manken ve model olarak uzun süre kariyerine devam etmiştir. Günümüzde yaşantısını Amerika’nın Miami şehri ve zaman zaman da ülkesi Hırvatistan’da sürdürmektedir.

Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar büyük ilgi görmektedir. Özellikle son dönemde Katar’da gerçekleşen Dünya Kupası maçlarında giydiği kıyafetler başını belaya sokmaya yetmiştir. Hakkında giydiği uygunsuz kıyafetler sebebi ile tutuklanabileceği yönünde haberler ile gündeme gelmiştir.

İvana Knoll Nereli?

İvana Knoll Hırvatistan asıllıdır. Ancak Almanya’da doğup büyümüştür.

İvana Knoll Boyu

İvana Knoll 1.80 cm boyundadır.

İvana Knoll Kaç Yaşında?

İvana Knoll 30 yaşındadır. Doğum tarihi 16 Eylül 1992, burcu ise başak’tır.
ivana knoll6
Goal İngiltere’nin haberine göre giydiği dekolte kıyafetler nedeni ile hapis cezası veya para cezası alması muhtemel olduğu belirtiliyor. Lüks bir hayata sahip olan güzel isim En Ateşli Dünya Kupası Hayranı olarak tanınmaktadır. Hırvatistan’ın en seksi taraftarı lakaplı ünlü isim daha önce 2018’de Rusya ve 2014’te Brezilya’da da boy göstermişti.

Almanya’da doğmuş olmasına rağmen, ülkesine olan sevgisi ve Hırvatistan’ın renklerini giyme şekli, Hırvat hayranlarının onu ülkenin en seksi hayranı olarak tanımasına yol açmıştır. Hırvatistan’ın seksi hayranı, Hırvat bayrağının renklerinde etkileyici bir mayo koleksiyonuna da sahip olduğu belirtilmektedir.

Dünya Kupası’nda giydiği dekolte kıyafetler Katar ‘da büyük probleme sebep olmuştur. Katar yasalarına göre kadınların göbeğini, omuzlarını, dizlerini veya göğüslerini açığa çıkarmama şartı nedeni ile hapis veya para cezası alması muhtemeldir. Hırvat taraftarlar ise İvana Knoll’un yanında durarak ünlü modele destek çıkmış ve herkesin özgür biçimde kültürüyle bağdaşan şekilde giyinmesini savunmuş, Knoll’ün ülkesine dönmesini istemektedirler.

Knoll ise yaşanan bu olaylar sonrasında “Felaket bir Dünya Kupası. Tarihin en kötü organizasyonu” açıklamasında bulunmuştur.

Güzel isim resmi instagram hesabını @knolldoll ismi ile kullanıyor. Günümüz itibariyle ciddi bir hayran kitlesine sahip olan güzel modelin takipçi sayısı 860bin civarındadır. En fazla merak edilen sevgilisi varmı? sorusunun cevabıdır. Ancak bu konu hakkında medya ve magazin gündemine yansıyan bir haber bulunmamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz