Hüseyin Uzunlar

Hüseyin Uzunlar Adalet ve Kalkınma Partisi Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hüseyin Uzunlar Kimdir?

Hüseyin Uzunlar Süleymanpaşa Belediye Başkanı. Daha önce Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Hüseyin Uzunlar Nereli?

Hüseyin Uzunlar aslen Tekirdağ’lıdır.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in kentte düzenlenen şarkıcı Melek Mosso konseri sonrası yaşananların ardından istifa etmiştir. Daha sonra Belediye Meclisi yeni başkanı belirlemek üzere olağanüstü toplantı gerçekleştirmiştir. Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’ndeki toplantıya 31 Meclis Üyesi katılmıştır. Adalet ve Kalkınma Partisi Grubu Hüseyin Uzunlar’ı, CHP Grubu ise İlhan İmrak’ı Belediye başkan adayı olarak göstermiş, oylamanın 3. turunda 17 oy alan Uzunlar ilçenin yeni belediye başkanı seçilen isim olmuştur.

Toplantıya, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş ve MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Şirin de katılmıştır. 2023 yılında Cüneyt Yüksel’in yerine Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı görevine getirilmiştir.

Resmi instagram hesabı @hsynuzunlar, resmi twitter hesabı ise @huzunlar59 ‘dur.
huseyin uzunlar2 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz