Ataberk Mutlu

Ataberk Mutlu özellikle çocuk oyuncu olarak bir çok başarılı dizide rol alarak dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler! Kısaca eğitimi, oynadığı diziler, biyografi ve kısaca hayatı.

Ataberk Mutlu Kimdir?

Ataberk Mutlu tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Henüz 4.5 yaşında ailesi tarafından bir oyunculuk ajansına kayıt ettirilmiş, ardından bir çok başarılı projede rol almıştır. İlk olarak reklam film çalışmalarında yer alan genç oyuncu, Danino Süt reklamı ile televizyon dünyasına adım atmıştır.

Eğitim döneminde Dünyaca ünlü Küçük Prens isimli oyun ile tiyatro sahnesinde yer almıştır. Tekirdağ Çorlu’da ‘da Vehbi Günaştı İlkokulu’nda okumuştur. Ayrıca çocukluk yıllarında Beşiktaş Futbol okulunda futbol oynamıştır.

En son Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Spor Kulübümü Erkekler Voleybol Takımında oynadığı belirtilmektedir.
Ataberk Mutlu7 jpg

Ataberk Mutlu Nereli?

Ataberk Mutlu aslen Tekirdağ Çorlu doğumludur. Babası Erhan Mutlu, annesi ise Ayfer Mutlu’dur. Can Erhan Mutlu isminde bir erkek kardeşi vardır.

Oynadığı Diziler:

Kısa sürede sevimliliği ve oyunculuğu ile göz doldurmuş ve Cumaya Kalsa isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir.

Bugüne kadar Cumaya Kalsa, Anneler ile Kızları, Bulutların Ötesi, Karadayı, Cumaya Kalsa, Aşk Bir Hayal ve Poyraz Karayel gibi projelerde rol almıştır. Ayrıca Arkadaşım Max, Bana Adını Sor ve Pek Yakında isimli filmlerde oynamıştır. Lise mezunudur. Poyraz Karayel adlı dizide Sinan karakterini canlandırmıştır. Dizide İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Celil Nalçakan, Ali İl, Kanbolat Görkem Arslan ve Cem Cücenoğlu gibi isimlerde rol almıştır.

Günümüzde genç yakışıklı bir delikanlı olan ünlü ismin yeni projelerde rol alması beklenmektedir.
Ataberk Mutlu5 jpg

Ataberk Mutlu Kaç Yaşında?

Ataberk Mutlu 18 yaşındadır. Doğum tarihi 14 Haziran 2005, burcu ise ikizler’dir.

Ataberk Mutlu Boyu, Kilosu

Ataberk Mutlu 1.75 boyunda ve 68 kilodur.

Resmi instagram hesabı @ataberkmutlu ‘dur. Resmi twitter hesabı ise @ata_berk_mutlu .

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz