Ozan Varol

Ozan Varol ekran severler tarafından Güldür Güldür programı ile tanınmıştır. Hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, eğitimi, biyografi ve hayatı.

Ozan Varol Kimdir?

Ozan Varol oyuncu, fenomen, komedyen, dijital medya içerik üreticisi. Geçtiğimiz dönemde Ali Sunal’ın Show Tv ekranlarında sunduğu Güldür Güldür Show ekibine dahil olmuştur.

Pamukkale Üniversitesi’nden mezun olan yakışıklı isim, özellikle sosyal medya dünyasının çok yakından tanıdığı bir isimdir. Çalışma Ekonomisi okurken Konservatuvar için okulu bırakmak istemiş ancak gerçekleştirememiştir.

Kendi deyimiyle, bol gözyaşlı aile sohbeti sonrasında İstanbul’a yerleşmiş, Craft Oyunculuk Atölyesine başlamış ve mezun olacağı dönemde pandemi patlak vermiştir. Ardından Deniz Hiracan ile birlikte ekranönü deneyimini yaşamaya karar vermiştir.

İnstagram hesabında fenomen dizilerdeki sahneleri televizyon önünde taklit etmekte, ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Geçmiş dönemde yine Güldür Güldür ekibinde yer alan Deniz Hiracan ile birlikte, sosyal medya dünyasında yapmış olduğu içerikler, paylaşımlar ile dikkat çekmiştir.

Ozan Varol ve Deniz Hiracan bir dönemin en aktif öğrenci topluluklarından olan PAÜ Batı Edebiyatı Sanatları Topluluğu (BEST) ile çok kez sahneye çıkmıştır.
Ozan Varol5

Ozan Varol Boyu, Kaç Yaşında?

Ozan Varol 31 yaşında ve 1.85 boyundadır. Doğum tarihi 1992.

Ozan Varol Nereli?

Ozan Varol Çorlu doğumludur. Aslen Tekirdağ Çorlu’da dünyaya gelen başarılı isim 1992 doğumludur.

Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödüllerinde ödül almıştır.

Eğitim hayatı döneminde oyunculuk ile ilgilenmeye başlamıştır. Üniversite eğitimi sonrasında tekrar İstanbul’a dönmüş ve oyunculuk eğitimi almıştır. Özellikle sosyal medyada yayınlanmış olan taklit ve komedi türündeki videoları büyük ilgi görmüştür.

Sosyal medya ve tiyatronun yanı sıra en son beyaz perdeye adım atacağı belirtilen genç ismin, “Masal Şatosu: Gizemli Misafir” adlı sinema filminde rol alacağı belirtilmiştir.

Resmi instagram hesabı @varolozan ‘dır. Günümüz itibariyle 519 bin civarında takipçi sayısına sahiptir. Youtube video kanalı ise @varolozan ‘dır.

Güldür Güldür ‘den ayrılmıştır. Deniz Hiracan ile sevgili mi? sorusunun cevabı değildir, kankasıdır. Evli mi? sorusunun cevabı bekar. Hangi diziler de oynadı? sorusunun cevabı ise henüz herhangi bir dizi de rol almamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz