Celal Can Algül

0

Celal Can Algül son dönemde Derya Şensoy ile birlikteliğiyle medya dünyasının gündemine gelmiştir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca eğitimi, çalışmaları, vikipedi, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Celal Can Algül Kimdir?

Celal Can Algül iş insanı, girişimci, iş adamı.

Celal Can Algül Nereli?

Celal Can Algül Tekirdağ doğumludur. Aslen Tekirdağ Şarköy nüfusuna kayıtlıdır. Annesi, babası kim? ailesi hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır.

Celal Can Algül Kaç Yaşında?

Celal Can Algül 29 yaşındadır. Doğum tarihi 1994, doğum yeri Tekirdağ Şarköy.
Celal Can Algul2
Eğitim Hayatı:

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi mezunudur. Ayrıca ikinci lisans eğitimini de Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde devam ettirmiştir.

Hem siyaset, hem de magazin ve oyunculuk dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Özellikle oyuncu Ümit Kantarcılar ile yakın dostluğu ile de tanınmaktadır.

Celal Can Algül Ne İş Yapıyor?

Celal Can Algül iş hayatında çeşitli ajans deneyimleri sonrası, Reaction Company isimli kendi dijital reklam ajansını kurmuştur. Ajans ile kariyerine farklı bir boyut katan Algül, Dijital Haber Sitesi sahibidir. Ayrıca kozmetik, yapımcılık gibi pek çok farklı sektörde de birçok şirketin kuruculuğunu üstlenmektedir.

Resmi sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere sıkı bir Beşiktaş taraftarı ve hayvanseverdir.

Sevgilisi ise Derya Baykal ile merhum sanatçı Ferhan Şensoy’un kızı Derya Şensoy‘dur. 2022 yılında uzun süredir beraber olduğu sevgilisi Derya Şensoy ile İstanbul Cihangir’de ev satın aldıkları haber dünyasının gündeminde yer almıştır.

Resmi instagram hesabı @celalcanalgul ‘dür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz