Hakan Burak Bozdoğan

Hakan Burak Bozdoğan özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında ise hayranları tarafından genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? eğitimi, kariyeri gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen Hakan Burak Bozdoğan aslen Ankara’lıdır. Yakın Doğu Üniversitesi Odyometri Teknikerliği üzerine eğitim alan Bozdoğan, sosyal medya dünyasında Şişman Adam lakabı ile tanınmıştır. Şişman 1 Adam’ın Ankara’lı tiplemeleri ile büyük bir ilgi görmüş, çektiği eğlence videoları ve günlük hayatı hakkındaki videoları büyük bir ilgi görmüştür.

Hakan Burak Bozdoğan ekran deneyimi;

Geçmiş dönemde yemek ile ilgili paylaştığı bir videosu sebebi ile televizyon kanallarınada davet edilmiştir. Bir videosunda Allah bunca nimet verdim nasıl yemezsin, nasıl aç kalırsın diye bizden hesap soracak. O yüzden belki sabaha çıkmam diye gece yatarken bile yarım ekmek gömüyorum diye esprili bir video paylaşmıştır. Bu videosundan sonra Zahide Yetiş ve Canan Karatay’ın programına katılmıştır.

Yapımcı Bilal Kalyoncu tarafından kendi imkanları ile çekilmiş olan Kolej Rüyası isimli bir dizide gece alemlerini iyi bilen genç bir lise öğrencisini canlandırarak oyunculuk yapmıştır. Ayrıca daha önce Cinsi Bozuk isimli bir filmde de rol almıştır. Ayrıca Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan Yetenek Sizsiniz adlı programda da yarışarak şansını denemiş, yarışmada denge şovu yapmış, burnunda bir çok maddeyi tutmuş, aynı zamanda dans etmiştir.

Günümüzde yaşantısını Kıbrıs Lefkoşa’da sürdürdüğü belirtilen Hakan Bozdoğan aslen Ankara’lıdır. Maalesef henüz boyu ve kilosu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 358bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz