Grace Elizabeth

Grace Elizabeth ismini Victoria’s Secret Meleklerine dahil olarak duyurmuştur. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu, vücut ölçüleri kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Mart ayında Amerika Florida’da dünyaya gelen güzel isim, Balık burcudur. İsmini ilk olarak Victoria’s Secret’ın alt markası Pink sayesinde duyurmuştur.

Boyu 1.78 cm, kilosu 53, vücut ölçüleri ise 81-58.5-86 cm’dir.


Resmi sosyal medya hesapları üzerinden sık sık kapak resimleri, spor ve ailesi ile geçirdiği vakitlerin resimlerini paylaşmaktadır.

Vogue, V Magazine ve GQ gibi dergiler tarafından yeni nesil süper model olarak adlandırılmaktadır. 2019 yılında Victoria’s Secret’ın son meleği olan isim olmuştur. Özellikle Vogue İtalya’nın kapağında yer almış ve bu sayede dergi son 15 senede en yüksek satışını gerçekleştirmiştir. Ayrıca sektörün en önemli dergisi ve internet sitesi olan Models .com ‘da ilk sırada yer almış, Uluslararası görünürlüğü en fazla tercih edilen modeller arasına dahil olmuştur. Ayrıca aralarında ülkemizinde yer aldığı ve Paris, İspanya Rusya ve Almanya gibi birçok Vogue dergisinin kapağında yer almıştır.

Tüm bunların yanı sıra, V Magazine, InStyle, Porter Edit, Harper’s Bazaar ve ELLE gibi dergilerin de kapak kızı olan Grace Elizabeth, çok kısa bir modellik kariyeri sahiptir. Ancak buna rağmen Chanel, Karl Lagerfeld, Versace, Carolina Herrera, Hugo Boss, Max Mara, Tory Burch ve Ralph Lauren gibi dünya devi moda evlerinin vazgeçilmezleri arasına adını yazdırmıştır. Ayrıca henüz sektörde 2. yılını doldurduğu dönem, BOF500 listesinde yer almış ve moda dünyasında en etkili kişilerden biri olmaya hak kazanmıştır.

Columbia High School mezunu’dur. Annesi Toni Cabe babası ise Arnold Cabe’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz