Gizem Fidan

Gizem Fidan TELE 1 Tv’de sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gizem Fidan Kimdir?

Gizem Fidan sunucu, moderatör, haber spikeri. TELE 1 ekranlarında yayınlanan Fikir Kulübü isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Henüz 3 yaşında dans eğitimi almaya başlamıştır. Ardından Piyano eğitimi almış ve müzik üzerine de kendisini geliştirmiştir.

İstanbul Senfoni Orkestrası Çok Sesli Çocuk Korosu’nda yer almış ve yarışmayı kazanmıştır. Daha sonra ses eğitimi de aldığı belirtiliyor. Ayrıca ses eğitimi sonrasında bir çok konserde de sahne almıştır.
Gizem Fidan3 jpg

Gizem Fidan Nereli?

Gizem Fidan İstanbul doğumludur.

Gizem Fidan Kaç Yaşında?

Gizem Fidan 28 yaşındadır. Doğum tarihi 12 Ekim 1994, burcu ise terazi’dir.

Gizem Fidan Boyu, Kilosu

Gizem Fidan 1.68 boyunda ve 57 kilodur.

İstanbul Teknik Üniversitesi İngilizce Tekstil Mühendisliği Bölümü mezunudur. Okul döneminde gazetecilik ve sunuculuk mesleği ile ilgilenmeye başlamış ve ardından bu mesleki alanın da eğitimlerini almıştır.

Medya eğitimi sonrasında televizyon dünyasına giriş yapmıştır. İlk olarak Flash Tv ekranlarında sunuculuk yapan güzel isim günümüz de ise TELE 1 ekranlarında sunucu olarak kariyerini sürdürmektedir. TELE 1 ekranlarında Hakan Aygün ile birlikte Fikir Kulübü isimli programının yanı sıra, ayrıca hafta sonu Ana Haber Bültenini sunmaktadır.

Resmi instagram hesabı @gizemfidanhaber, resmi twitter hesabı ise @gizemfidanhaber ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz