Gamze Karta

0
Gamze Karta

Gamze Karta sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. Hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Gamze Karta Kimdir?

Gamze Karta fenomen, tiktoker, youtuber ve sosyal medya fenomeni. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Son dönemde yaptığı paylaşımlar ile hem youtube, hem instagram hem de tiktok hesabında ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Gamze Karta Nereli?

Gamze Karta aslen Hatay İskenderun’ludur.

Gamze Boyu, Kilosu

Gamze Karta’nın boyu 1.65 cm, kilosu ise 50’dir.

Gamze Kaç Yaşında?

Gamze Karta 26 yaşındadır. Doğum tarihi ise 1995. Burcu koç.

Gamze Karta Estetik

Gamze Karta’nın eski resimleri de bir çok kaynakta paylaşılmaktadır. Bu nedenle bir değişim söz konusudur, ancak estetik yaptırıp yaptırmadığı yine de açıklık kazanmamıştır.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir çok isim ile yakın arkadaştır. Bu isimlerden bazıları, Uzunmakarna kullanıcı ismi ile tanınan Özgür Balakar ve Ayda Kutay.

Gamze Karta Evlimi? Eşi Kim?

Gamze Karta’nın Mehmet Karta ile evli olduğu belirtiliyor. Ayrıca Öykü isminde bir de kızı vardır. Resmi sosyal medya hesaplarından bir çok paylaşımını da kızı Öykü ile birlikte yapmaktadır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @bengamzekarta ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 375bin civarındadır. Youtube video kanalı @GamzeKarta ‘nın 135bin, tiktok hesabı @gamzekarta ‘nın ise 1.7M takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz