Fatih Can Aytan

Fatih Can Aytan son dönemlerde sosyal medya dünyasının en fazla dikkatleri üzerine çeken isimlerinden birisidir. Hakkında ise kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Fatih Can Aytan aslen Antalya’lıdır ve Antalya’da doğmuştur. Son dönemlerde özellikle Youtube video kanalında ki paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca diğer bir yandan, İnstagram, Facebook, Twitter, Snapchat ve Tiktok gibi sosyal medya platformları üzerinden de animasyon ve efekt videoları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Fatih Can Aytan Youtube kanalı;

Youtube video kanalında günümüz itibariyle 370 B civarında abonesi bulunmaktadır. Kanal açıklamasında Türkiye’nin en gereksiz kanalı yazmaktadır. Aboneleri için hazırlayıp, yayınladığı show ve mizah amaçlı videoları inanılmaz ilgi çekmektedir. Günümüze kadar tüm videolarının toplamı 100 Milyon’un üzerinde bir izlenme sayısına ulaşmıştır. Her videosu binlerce kez izlenme sayılarına ulaşmaktadır.

Tiktok hesabınıda aktif bir şekilde kullanan başarılı sosyal medya fenomeni’nin, tiktok hesabında ise 750 bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Yine burada paylaşmış olduğu videolar da milyonlarca kez izlenme sayısına ulaşmıştır. Resmi instagram hesabında ise 27bin takipçi sayısına sahip..

En fazla kullandığı Youtube ve tiktok hesabıdır. Korku, parodi, komik, eğlenceli ve mizah içerikli video paylaşımlarını sürdürmektedir. Takipçileri sık sık Youtube kanalında ne kadar kazanıyor? gibi soruları merak etmektedir. 2018 yılında Youtube sitesinden kazandığı 10 Bin TL ile Yuki Elektrikli Motosiklet aldığını açıklamış ve bu konu ile ilgili de bir video paylaşmıştır.

Maalesef henüz boyu, kilosu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz