Fasih Saylan

Fasih Saylan son dönemde güzel oyuncu Birce Akalay ile birlikteliğiyle sık sık magazin dünyasının gündeminde yer almıştır. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1979 yılında dünyaya gelen Fasih Saylan bir çok kaynakta belirtildiği üzere Efsane Doktor ve Çağdaş Yaşamı Derneği Kurucusu Türkan Saylan ile akrabadır. Bilindiği üzere Türkan Saylan’ın babasının ismi de Fasih Galip Bey’dir. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu ve doğum yeri, eğitim, boyu ve kilosu gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Fasih Saylan mesleki kariyeri;

Bir dönem Star Tv Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürmüş, 3 sene süren görevinden ayrılmıştır. Ardından Sinan Çetin’in sahibi olduğu Plato Film’de çalışmalarını sürdürmüş ayrıca yine bir dönem yönetmen olarak görev yapmıştır.

Sosyal medyayı çok aktif olarak kullanmayan Saylan’ın ayrıca Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde dans kulübünde yer aldığıda bir çok haberde geçmektedir. Tüm araştırmalarımıza rağmen sadece Facebook hesabına ulaşabildiğimiz Saylan’ın facebook hesabını da çok aktif bir şekilde kullanmadığını görmekteyiz.

Dans ile ilgilendiği açıklanan Saylan’ın son dönemde güzel oyuncu Birce Akalay ile mutlu birlikteliğinin sürdüğü belirtilmektedir. Ayrıca bir çok gazete, medya, resim ve video’lar ile de bu birliktelik gündemde yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz